Search form

05.10.2018

Drukāt

Rīgas biedrībā atzīmē Senioru dienu

3. oktobrī Rītausmā notika svinīgs Senioru dienas pasākums. Rīgas biedrības priekšsēdētāja Santa Kesenfelde , to atklājot, sirsnīgi apsveica biedrības seniorus, pēc tam uzstājās dienas centra “Rītausma” sieviešu senioru deju kolektīvs.


Ar pateicības vārdiem seniorus uzrunāja LNS prezidente Sandra Gerenovska un viceprezidente Brigita Lazda. Pieminēja arī seniorus, kas aizgāja aizsaulē.

Tika izteikti vēlējumi, lai senioriem laba veselība, lai aktīvi piedalās sabiedriskajos pasākumos, lai cits citu pabalstītu un uzmundrinātu, lai visi kopā stipri un draudzīgi.

Pēc senioru sumināšanas notika tikšanās ar Saeimas deputātu kandidātiem Edgaru Tavaru un mūsu Edgaru Vorslovu. Viņi pārstāv Zaļo un zemnieku savienību. Viņi reklamēja savu partiju un aicināja par to nobalsot. Kandidātiem tika uzdoti dažādi jautājumi, kas saistīti ar politiku, vecuma un invaliditātes pensijām, nedzirdīgo tiesību aizstāvību utml. Uz šiem jautājumiem tika saņemtas atbildes.

LNS vadība un ZZS kandidāti pasniedza publikai cepumus, konfektes un siltu kliņģerīti.

LNS prezidente S. Gerenovska pastāstīja, ka ANO Ģenerālā asambleja 1991. gadā izsludināja 1. oktobri par Starptautisko veco ļaužu dienu, bet Latvijā tā kā atzīmējamā dienu iekļuva kalendārā tikai 2009. gadā. Šīs dienas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību cilvēku novecošanās problēmai un veco ļaužu dzīves grūtībām un vientulībai.

Paldies LNS Jauniešu centram par sadarbību.

 

Līga Pauniņa
Foto: Santa Kesenfelde
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas