Search form

14.05.2019

Drukāt

Mātes un ģimenes diena

11.maija saulainā klusā sestdienā Rīgas RB un LNS Jauniešu centrs, sadarbojoties ar NIAF ,,Klusums'', kopīgi organizēja Mātes un Ģimenes dienai veltītu pasākumu Rītausmā.


Bija ieradušies bērni vecumā no 1gada līdz 12 un vairāk gadiem kopā ar mammu un tēti.

Pasākumu vadītājas Santa Kesenfelde un Lilita Logina, atklājot pasākumu, apsveica šī vārda dienas īpašnieci Karmenu.

Rītausmas jauniešu deju kolektīvu uzstājāss ar melodeklamāciju un vienu deju. Humoristisku dziesmu izpildīja Lilita un Aleksandrs kā veltījumiu visām mātēm un ģimenēm.

Pēc koncerta notika bērniem radošās nodarbības – ar ziedu šablona sagatavot, salikt un salīmēt no krāsaina papīra “tulpes” ziedus, un bērni varēja uz vietas apsveikt savu māmiņu.

Pasākuma vadītāja Lilita noorganizēja trīs asprātīgas, jautras spēles priekš bērniem un pat māmiņām. Vispirms bērni izpildīja visus trīs uzdevumus, brīnums, ka tas notika tik ātri, un pēc tam to pašu mammām bija jāizpilda, viņām tik labi neveicās.

Pie mums viesojas jaukās divas fejas kas brīvi un veikli apgleznoja sejas, skaisti uzzīmēja taureņus, puķītes, zirnekļus utt. Otrā feja daudzas skaistas lietas veidoja no no krāsainiem baloniem – krāsainas puķes, cepures, zobenu un pat sunīšus u.c. Bērniem bija liels prieks par to visu!

Pēc tam visi varēja brīvi piedalīties, izklaigāties, iztrakoties atrakcijās.. Bērni ar sajūsmu lēkāja pa piepūstām virsmām.

Visi dalībnieki no sponsora ,,Klusums” saņēma daudzas dāvaniņas un pat pirmo reizi pārsteigums tika arī māmiņām - gardās šokolādes. Liels paldies sadarbības partnerim un sponsoram NIAF “Klusums” par sagādātajām dāvanām bērniem un māmiņām!

Liels paldies visiem foršajiem palīgiem: Jauniešu centram – Lilitai Loginai, Almai Strožai un Agrim Gedrovičam un valdes loceklēm, kas piedalījās šī pasākuma un spēļu organizēšanā, kā arī fotogrāfam Rūdolfam Kesenfeldam par skaistajām bildēm.

Pateicos Rītausmas jauniešu deju kolektīvam par skaisto koncertu!

Pasākumā valdīja patiesi jauka un brīva atmosfēra, bērnu čalas, prieks un pavasarīgs noskaņojums, un tā ar smaidiem un jautrām izdarībām pagāja visa Mātes un Ģimenes dien

 

Teksts: Santa Kesenfelde
Foto: Rūdolfs Kesenfelds
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas