Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Latvijas svētkos – uz Stokholmu!

05.12.2019

Sakarā ar Latvijas svētkiem mēs, neliela grupiņa no Daugavpils biedrības, devāmies ekskursijā ar prāmi uz Stokholmu. Es un pārējie biedri braucām pirmo reizi. Elvīra mums palīdzēja iegādāt biļetes. Ar nepacietību gaidīju to dienu, kad beidzot dosimies ekskursijā.

Photo

Jelgavnieki – peldēšanas fani

20.11.2019

Rīgas RB Jelgavas grupa iepriekšējo reizi savas pilsētas NVO projektu konkursā piedalījās 2014. gadā un pēc tam – tikai šogad. Projektā atlikusi viena aktivitāte – peldēšanas nodarbības. Kad tika rakstīts projekts, visi Jelgavas grupas biedri vēlējās, lai viena no aktivitātēm būtu tieši peldēšana.

Photo

Daugavpilieši mācās gatavot veselīgi

20.11.2019

Daugavpilieši kā rūķīši turpina darboties pavārmākslas studijā. Katru reizi kulinārijas un konditorejas nodarbībās vairojas jauna pieredze gardu maltīšu gatavošanā. Kas būtu domājis, ka gatavot veselīgus un gardus ēdienus var būt tik ļoti vienkārši!

Photo

Arī alūksnieši nūjo!

20.11.2019

LNS Smiltenes RB Alūksnes grupa turpina realizēt Alūksnes novada domes līdzfinansēto LNS projektu “Rūpes par veselību sakās ar veselīgu uzturu un sportu!”.

Photo
Photo

Paldies par atbalstu Daugavpils pilsētas domei!

27.10.2019

LNS Daugavpils reģionālā biedrība izsaka lielu pateicību Daugavpils pilsētas domei par piešķirto līdzfinansējumu transporta pakalpojumiem no budžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds”. Pateicoties šim atbalstam, 16 nedzirdīgie biedri varēja piedalīties Nedzirdīgo dienas koncertā Rīgā 2019. gada 28. septembrī.

Photo

Ventspilnieki ciemojas Ēbelmuižas pamatskolā

25.10.2019

12. oktobra rītā mēs, Ventspils RB biedri, ieradāmies Rīgas Ēbelmuižas pamatskolā. Satikām skolas direktori Kristiānu Pauniņu. Apskatījām un iepazināmies ar skolu un tās apkārtni. Sākumā zālē klausījāmies un skatījāmies prezentāciju par skolas vēsturi un koncertu videoierakstā.

Photo

Valmierieši viesojas Alūksnē!

24.09.2019

Braucot uz Alūksnes pusi, pa ceļam pabijām Apē. Tur izstaigājām Jaunās Raganu klints takas. Uzzinājām raganu skaistuma un veselības noslēpumus, tādēļ devāmies pie viņu iecienītā strauta mazgāties.

Photo
Photo

Jelgavnieki aicināti piedalīties peldēšanas nodarbībās!

23.09.2019

LNS Rīgas reģionālās biedrības Jelgavas grupa realizē projektu „Būsim aktīvi un radoši!”. Šis projekts guvis Jelgavas pilsētas domes finansiālo atbalstu. Projekta 3.aktivitātes “Kustība ir spēks!” ietvaros notiks peldēšanas nodarbības.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas