Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Represēto atmiņu stāsti

23.03.2018

Rītausmā 21. martā norisinājās Rīgas biedrības organizēts pasākums, veltīts Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai. Līga Pauniņa uzstājās ar prezentāciju par to, kā Padomju Savienība veica masveida deportācijas no Baltijas valstīm.

Photo

Neaizmirstamie vērojumi Melngalvju namā Vecrīgas sirdī

19.03.2018

Pēc ilgāka pārtraukuma Rīgas biedrības Zemgales grupa beidzot sarosījās un organizēja ekskursiju uz Melngalvju namu. Tā notika 3. martā. Melngalvju namu vēlējās apmeklēt 24 mūsu LNS biedri.

Photo

Tukumniekiem apstiprināts projekts!

16.03.2018

Saulainā 11. marta svētdienā Rīgas RB priekšsēdētāja Santa Kesenfelde kopā ar klientu apkalpošanas speciālisti Vinetu Miljoni devās uz tikšanos ar Tukuma grupas biedriem.

Photo

Arī ventspilnieki svin Valentīndienu!

15.03.2018

Visu Mīlētāju jeb Svētā Valentīndiena ir diena, kad cilvēki viens otram teic mīļus vārdus, dāvina ziedus, dāvaniņas, apsveikuma kartiņas un cenšas būt bezgala mīļi.

Photo

Ventspils RB biedri ieklausās sirdspukstos

15.03.2018

13. martā mūsu klubā pirmo reizi viesojās ģimenes ārsts G. Kuklis. Viņš apmeklētājiem sniedza lekciju par sirds un asinsvadu slimībām.

Photo

Sarunas ar mākslinieku

13.03.2018

9. martā mēs, nedzirdīgo mākslinieku kopas “Cerība” biedri, reizē mākslas mīļotāji, Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā apmeklējām mākslas meistara Alekseja Naumova personālizstādi “Nebeidzamā ainava”.

Photo

Smiltenieši piedalās starptautiskā deju festivālā Lietuvā

24. februāra agrā rītā, spītējot lielajiem mīnusa grādiem, deju studijas “Kristāls” integrācijas grupa “Just Us” (Vienkārši mēs) kopā ar jauniešu deju grupu “Javarte” pēc īpaša ielūguma devās ceļā uz Kauņu Lietuvā, lai piedalītos starptautiskajā deju festivālā/konkursā.

Photo
Photo

Vēlas apgūt zīmju valodu un komunicēt nedzirdīgo sabiedrībā

01.03.2018

27. februārī Rēzeknes RB iepazīšanās vizītē ieradās desmit cilvēku grupa – viesi no Polijas un Turcijas. Viņu mērķis bija iepazīt LNS Rēzeknes RB darbību un latviešu zīmju valodu.

Photo

Kopīga iepazīšanās ar pilsētas muzeja izstādēm

22.02.2018

Liepājas biedrības biedri 16. februārī apmeklēja pilsētas muzeju, kurā apskatīja vairākas ekspozīcijas.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas