Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo
Photo

Sniegotā Sirsniņdiena Rēzeknē

19.02.2018

Tik sniegota un balta ziema mūspusē ir liels prieks it visiem. Tāpēc Rēzeknes RB jaunieši šo 17. februāra sestdienu izmantoja, lai izbaudītu gleznainos dabas skatus Latgalē, Latvijas senākajā pilsētā Ludzā.

Photo
Photo

Tiek gatavots Marka evaņģēlija tulkojuma video latviešu zīmju valodā

02.02.2018

Vienīgā organizācija, kas izdod Bībeli latviešu valodā, ir Latvijas Bībeles biedrība (LBB). Tā nenodarbojas ar sludināšanu, bet gādā, lai Bībele dažādos veidos Latvijā būtu pieejama ticīgajiem un citiem interesentiem.

Photo

Bērnu prieki Valmierā

02.02.2018

20. janvārī biedībā notika “Bērnu rīts”. No ziedojumiem tika sagatavotas dāvaniņas, lai iepriecinātu bērnus.

Februāra pasākumu plāns Alūksnē

26.01.2018

Kļūdas dēļ “Kopsolī” nav ievietots pareizais pasākumu plāns februārim, tāpēc šeit ievietojam pareizo. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Photo

Uz svētkiem atskatoties

23.01.2018

Ziemassvētki vienmēr ir ļoti īpašs laiks – arī mūsu Dienas centrā “Rītausma”. Tādēļ centāmies sagādāt īpašus un jaukus brīžus saviem klientiem, sarīkojot viņiem svētku pasākumu ar plašu programmu.

Photo

Barikāžu atceres diena Ventspils RB biedrībā

19.01.2018

16. janvārī kluba telpās notika Barikāžu atceres pasākums, kurā tika pieaicināts bijušās Augstākās padomes deputāts I. Geige, kurš dalījās ar savu pieredzi un atmiņām par tālajiem 1991. gada notikumiem.

Photo
Photo

Liepājas RB biedri atvadās no Gaiļa gada un sagaida Suņa gadu ! (foto)

09.01.2018

2017. gada 31. decembrī Liepājas RB biedri kuplā skaitā sapulcējās savā biedrībā, lai kopā pie pašu sagādātā svētku galda aizvadītu vecgadu un sagaidītu Jauno. Pie mums viesojās un ar mums kopā Jauno gadu sagaidīja arī Kuldīgas priekšsēdētāja ar savu ģimeni.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas