Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Rīgas biedrība atzīmē Latvijas dzimšanas dienu

21.11.2018

Sagaidot Latvijas 100. gadadienu, Rīgas RB 14. novembrī organizēja nelielu tematisku pasākumu ar nosaukumu "Latvijas dzimšanas diena". Uz pasākumu bija ieradies vairāk nekā pussimts dalībnieku.

Photo

Arī Liepājā godināti zelta brieduma jubilāri

21.11.2018

10. novembrī savās mīļajās otrajās mājās Liepājas RB biedri kuplā skaitā sanāca uz svinīgo pasākumu „Zelta briedums Latvijas simtgadē”. Lielo valsts svētku noskaņā mēs atzīmējām Latvijas simtgadi un reizē suminājām mūsu cienījamos jubilārus – biedrus, kuriem šogad aprit apaļa vai pusapaļa gadskārta.

Photo
Photo

Zelta briedums – Rītausmā (foto)

07.11.2018

Nevajag skaitīt gadus,
Kuri aulēkšiem skrien -
Gadus tāpat kā naudu,
Noturēt nespēj neviens.
Skaitīsim laimīgos mirkļus,
Kuru mūžā bijis tik daudz -
Ar tiem mēs bagāti esam
Un novecot nebūs ļauts!

Photo

Grupas “Tilts” biedri dodas izbraukumos

07.11.2018

Šovasar un rudenī nebija daudz izbraukumu: tikai divi. Ar šoferi Jāni Zandovski pie stūres apmeklējām vairākās vietas galvenokārt Valmieras un Mazsalacas apkārtnē.

Photo
Photo

Trešās tikšanās ar Igaunijas nedzirdīgajiem – viesi no Tartu Rīgā

29.10.2018

13. oktobra skaistajā saulainajā sestdienā Tartu grupa ar 47 dalībniekiem šoreiz viesojās pie mums Rīgā. Ekskursiju vadīja Tartu apgabala Nedzirdīgo asociācijas priekšsēdētāja vietnieks Sīms Kaunisāre. Tartu dalībnieku grupā bija pārstāvēti visu paaudžu ceļotāji.

Photo

Tikšanās ar Igaunijas nedzirdīgajiem Pērnavā (foto)

25.10.2018

Rīgas biedrība sadarbībā ar nodibinājumu NIAF ”Klusums” noorganizēja ekskursiju 6. oktobrī uz Igauniju, lai tiktos ar Pērnavas apgabala Nedzirdīgo asociācijas, Pērnavas Nedzirdīgo biedrības un nedzirdīgo pensionāru apvienības pārstāvjiem un apmainītos ar idejām, kā arī gūtu pieredzi par minēto organizāciju darbu, salīdzinot, kā tas notiek Igaunijā un pie mums.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas