Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Rēzeknes biedri izzina medicīniskās palīdzības iespējas un darba ikdienu

12.10.2016

30. septembrī valsts pārvaldes iestāžu Atvērto durvju dienā mūsu biedri izmantoja iespēju apmeklēt Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) brigāžu atbalsta centru Rēzeknē.

Photo

Valmieriešu ekskursija uz Liepāju

07.10.2016

Pateicoties Valmieras pašvaldības finansējumam, mums bija iespēja izmantot pieredzes apmaiņas braucienu uz Liepāju. Paldies!

Photo

“Stūra mājas” iekšpusē

05.10.2016

Turpinoties Nedzirdīgo nedēļai, 24. septembrī kuldīdznieki Rīgā apmeklēja ēku Brīvības un Stabu ielas stūrī – „Stūra māju”,. Šī ēka glabā daudz noslēpumu un baisu nostāstu, tāpēc kuldīdznieki devās ēku apskatīt no iekšpuses, lai uzzināt vairāk vēsturisko notikumu un faktu.

Photo

Interesanti aizvadīta Nedzirdīgo diena Liepājā (foto)

05.10.2016

20.septembrī Liepājas biedrība rīkoja atvērto durvju dienu – ar informācijas un rokdarbu nodarbībām. Gatavojāmies un gaidījām viesus, diemžēl neviens dzirdīgais laikabiedrs pie mums neiegriezās.

Photo

Sportiskie un aktīvie jelgavnieki nesēž mājās

26.09.2016

Nedzirdīgo nedēļas noslēgumā pēc izklaidēm bagātās sestdienas Rītausmā jelgavnieki tomēr nespēja nosēdēt mājās – skaistā un saulainā 25. septembra svētdienā viņi piedalījās pilsētas nevalstisko organizāciju sporta spēlēs.

Photo
Photo

Piena paku laivu regatē mūsējie saņem galveno balvu (foto)

09.09.2016

27. augustā ikviens varēja sekot līdzi Eiropā lielākajai piena paku peldlīdzekļu parādei jeb XIV BALTAIS Piena paku laivu regatei Jelgavā, Lielupes ūdeņos.

Photo

Valmieras RB biedri piedalās SK "Tālava" aktivitātēs

08.09.2016

27. un 28. augustā Valmieras tuvumā esošās Rubenes atpūtas mītnē "Mazais Ansis" notika grunts makšķerēšanas un Boccia sacensības. Saulainajā vējainā sestdienas rītā visiem gribējās ātrāk izkustināt savus kauliņus un parādīt savu varēšanu.

Photo

No Valmieras – fotoreportāža!

06.09.2016

Valmierietis Igors Kurzenkovs fotobildēs fiksējis tikšanos savas biedrības klubā ar viesu grupu no Anglijas, kuras sastāvā bija arī kādreizējie Valmieras RB aktīvie biedri, bet tagad dzīvojošie Anglijā.

Photo

Pļaviņieši pieredzes apmaiņas pasākumā Valmierā daudz uzzināja un redzēja

06.09.2016

2016.gada 16.augustā saskaņā ar Pļaviņu novada domes apstiprināto projektu “Redzamās rokas” 15 pļaviņieši ar tulku devās pieredzes apmaiņā uz LNS Valmieras reģionālo biedrību.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas