Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Pretī zelta rudenim (foto)

10.10.2014

Piektajā oktobrī, jaukā un saulainā dienā liepājnieki devās pārgājienā „Pretī zelta rudenim”. Sanācām kopā un devāmies uz Liepājas ezeru, kur no skatu torņa vērojām apkārtni un putnus.

Photo
Photo

Talka Valmierā (foto)

09.10.2014

Sestdien, 4. oktobrī LNS Valmieras reģionālās biedrības pagalmā uz ikgadējo talkas pasākumu pulcējās 24 talcinieki, no tiem 2 bija bērni. Valmieras biedrībai ir salīdzinoši liela zemes platība.

Photo
Photo

Rīgas RB Kurzemes grupas biedri ciemojas dzīvnieku patversmē

08.10.2014

4. oktobrī – Starptautiskajā dzīvnieku aizsardzības dienā visi iedzīvotāji tiek aicināti ar lielāku izpratni un cieņu izturēties pret mūsu „mazajiem brāļiem” – dzīvniekiem un atcerēties, ka mūsu pienākums ir ne tikai priecāties, bet arī rūpēties par tiem! Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienu pasaulē atzīmē jau kopš 1931. gada.

Photo

Apvienojam lietderīgo ar patīkamo (foto)

07.10.2014

Rudens nenoliedzami ir gadalaiks, kurā Latvijas daba sevi piesaka visā tās krāšņumā. Aktīvās atpūtas mīļotājiem ir laba izdevība doties ogošanas tūrē un ievākt gardākās rudens veltes – lielogu dzērvenes tieši no saimnieku lauka. Ogošana dod iespēju būt svaigā gaisā un baudīt rudens mieru.

Photo

Jelgavnieki atkal pārsteidz (foto)

07.10.2014

Svētdienā, 28. septembrī Jelgavā risinājās Jelgavas nevalstisko organizāciju (NVO) astotās sporta spēles, kuras organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde un Sporta servisa centrs.

Photo

Ventspilnieki svin

02.10.2014

20. septembrī Ventspils RB atzīmēja Tēva dienu, Nedzirdīgo dienu un biedrības 62. dzimšanas dienu kopā. Uz šiem svētkiem bija sapulcējušies 18 biedri.

Photo

Nedzirdīgo nedēļa Daugavpilī

30.09.2014

Daugavpilī Nedzirdīgo nedēļas ietvaros priecājāmies par bagātīgajām rudens veltēm, atcerējāmies mūsu Goda biedrus un kārtīgi izkustējāmies.

Photo

Smiltenē apgūst boulingu par godu Nedzirdīgo svētkiem

19.09.2014

17. septembrī pulcējāmies Smiltenes boulinga zālē, jo, sagaidot Nedzirdīgo dienu, vēlējāmies iepazīt kaut ko nebijušu, paplašināt zināšanas un prasmes brīvā laika izmantošanai, tāpēc izvēlējāmies boulingu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas