Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Kas notika oktobrī Valmieras pusē?

03.11.2014

Oktobra sākumā, kad rudens sāka apgleznot Latviju visās iespējamās krāsās, valmierieši bija gatavi rosīties darbos un dažādos pasākumos. Kas tad oktobra mēnesī Valmieras pusē notika?

Photo

Rudenīgais brauciens pie kaimiņiem Igaunijā

31.10.2014

Pēdējās rudens nedēļas brīvdienā Alūksnes grupas biedri devās nelielā braucienā. Rīts solīja vēsu, bet skaistu dienu.

Photo

Rīgas RB Tukuma grupa dodas uz Pūri

20.10.2014

Lai gan 19. oktobrī bija ilgstošs lietus un drēgns laiks, tomēr 20 tukumnieki devās ekskursijā uz Šokolādes muzeju un ražotni Pūrē, Tukuma novadā.

Photo

Ventspilnieki spēlē dambreti

14.10.2014

11.oktobrī Ventspils RB interešu klubā notika sacensības dambretē. Kopā piedalījās 14 dalībnieki – 5 sievietes un 9 vīrieši.

Photo

Pretī zelta rudenim (foto)

10.10.2014

Piektajā oktobrī, jaukā un saulainā dienā liepājnieki devās pārgājienā „Pretī zelta rudenim”. Sanācām kopā un devāmies uz Liepājas ezeru, kur no skatu torņa vērojām apkārtni un putnus.

Photo
Photo

Talka Valmierā (foto)

09.10.2014

Sestdien, 4. oktobrī LNS Valmieras reģionālās biedrības pagalmā uz ikgadējo talkas pasākumu pulcējās 24 talcinieki, no tiem 2 bija bērni. Valmieras biedrībai ir salīdzinoši liela zemes platība.

Photo
Photo

Rīgas RB Kurzemes grupas biedri ciemojas dzīvnieku patversmē

08.10.2014

4. oktobrī – Starptautiskajā dzīvnieku aizsardzības dienā visi iedzīvotāji tiek aicināti ar lielāku izpratni un cieņu izturēties pret mūsu „mazajiem brāļiem” – dzīvniekiem un atcerēties, ka mūsu pienākums ir ne tikai priecāties, bet arī rūpēties par tiem! Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienu pasaulē atzīmē jau kopš 1931. gada.

Photo

Apvienojam lietderīgo ar patīkamo (foto)

07.10.2014

Rudens nenoliedzami ir gadalaiks, kurā Latvijas daba sevi piesaka visā tās krāšņumā. Aktīvās atpūtas mīļotājiem ir laba izdevība doties ogošanas tūrē un ievākt gardākās rudens veltes – lielogu dzērvenes tieši no saimnieku lauka. Ogošana dod iespēju būt svaigā gaisā un baudīt rudens mieru.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas