Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Pirmo reizi – Tukumā! (foto un video)

09.06.2014

Pirmo reizi Latvijas nedzirdīgo pašdarbības festivāls notika Tukumā. Turklāt nevis brīvā dabā, kā beidzamajos gados ierasts, bet kultūras namā. Labums bija tas, ka varējām tukumniekiem nodemonstrēt mūsu tradicionālo, krāšņo gājienu lepnā policijas eskorta pavadībā. Viss izdevās, un arī laiks sestdien, 7. jūnijā, bija kā dieva sūtīts.

Photo

Ziemeļu grupa pieveic desmit kilometrus

06.06.2014

Lai aktivizētu biedrības darbu pasākumu rīkošanā, Rīgas RB ieteica savām 13 grupām pašām biežāk organizēt dažādas ekskursijas, pārgājienus un citas aktivitātes. Daudzas grupas jau noorganizējušas pasākumus, par kuriem var izlasīt LNS mājaslapā.

Photo

Arī Ģimeņu dienā spēlē boccia

04.06.2014

Kura no mūsu LNS biedrībām tā aizraujas ar boccia spēli, ka to spēlē vai visos iespējamajos pasākumos? Uzminiet! 31. maijā mūsu Valmieras klubā notika Ģimenes diena – sanāca nepilni 30 dalībnieki, tajā skaitā 5 bērni. Ģimenes diena mums nebija domāta kā pasākums tikai kā tradicionālajai ģimenei vien – mamma, tētis, bērni… Mēs – visi Valmieras RB biedri uzskatām sevi par vienu lielu un vienotu ģimeni.

Photo

Raiņa vakarskolas grupa atklāj „Stūra māju” (foto)

02.06.2014

Šī gada 1. maijā plašākai publikai durvis vēra bijušās Valsts drošības komitejas VDK (čekas) ēka jeb Stūra māja, kas atrodas Rīgā, Brīvības un Stabu ielas stūrī. Greznais, 1912. gadā pēc arhitekta Aleksandra Vanaga projekta celtais Tetera nams, kas sākotnēji kalpoja kā īres nams ar veikaliem, no 1940. gada līdz 1991. gadam bija šausmu skarta vieta, kur padomju varai neērtos cilvēkus turēja apcietinājumā, fiziski un psiholoģiski mocīja, arī nogalināja.

Photo

Tukuma grupa pirmo reizi organizē veselību veicinošu pasākumu - sacensības makšķerēšanā (foto)

28.05.2014

Tās notika 24. maijā pie Rideļu dzirnavezera Engures pagastā. Piedalījās Tukuma un Jelgavas grupas biedri: 14 vīrieši un 7 sievietes. Sacensības sākās no rīta astoņos un turpinājās līdz pusdienlaikam – 12.00.

Photo

Zemgales grupa uzstāda rekordu

26.05.2014

17. maijā, kā jau bija izziņots LNS mājaslapā, Zemgales grupas biedri devās ekskursijā uz kultūras pili „Ziemeļblāzma”.

Photo

Mērojas spēkiem basketbolā (foto)

22.05.2014

18. maijā Jelgavas sporta hallē risinājās jau par tradīciju kļuvušās draudzības spēles – ceļojošā kausa izcīņa basketbolā starp Kurzemes un Zemgales biedrību komandām. Jāatzīmē, ka šajās sacensībās dalībnieku sastāvam bija izvirzīts īpašs noteikums – katrā komandā jāpiedalās arī daiļā dzimuma pārstāvei.

Photo

Rīgas biedrībai – dzimšanas diena

20.05.2014

Šajā reizē tā tika atzīmēta „neapaļa”: tieši pasākuma dienā – 19. maijā biedrībai apritēja 94 gadi. Cienījams vecums, uz ko vērts atskatīties!

Photo

Mātes diena Ventspilī

15.05.2014

12. maijā mūsu biedrībā svinējām Mātes dienas pasākumu.

Photo

Jelgavnieki sarīko otro boulinga turnīru

30.04.2014

Rīgas RB Jelgavas grupa 26. aprīlī organizēja boulinga turnīru, kurā piedalījās 29 dalībnieki – 9 sievietes un 20 vīrieši. Piedalījās arī Tukuma grupas biedri. Bija arī skatītāji, viņu starpā 5 bērni, kuri varēja rotaļāties atsevišķā bērnu atrakciju stūrītī.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas