Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Brīvdienas Sāremā (foto)

12.08.2014

26. jūlijā – agrā, saulainā sestdienas rītā izbraucām no Valmieras uz Virstu ostu Igaunijā. Devāmies ekskursijā ar galamērķi – Sāremā salu.

Photo

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Valmieru.

11.08.2014

Maijā valmierieši pabija pie mums ciemos, toreiz viņi mūs aicināja pretvizītē ciemos pie viņiem.

Photo
Photo

Rīdzinieki Klaipēdā un Palangā (foto)

20.06.2014

Pēc biedru lūgumu 14. – 15. jūnijā Rīgas biedrība saviem biedriem organizēja divdienu ekskursiju uz Klaipēdu un Palangu. Šajā izbraukumā piedalījās 49 biedri. Sestdienas rītā izbraucām ar lietu.

Photo

Pirmo reizi – Tukumā! (foto un video)

09.06.2014

Pirmo reizi Latvijas nedzirdīgo pašdarbības festivāls notika Tukumā. Turklāt nevis brīvā dabā, kā beidzamajos gados ierasts, bet kultūras namā. Labums bija tas, ka varējām tukumniekiem nodemonstrēt mūsu tradicionālo, krāšņo gājienu lepnā policijas eskorta pavadībā. Viss izdevās, un arī laiks sestdien, 7. jūnijā, bija kā dieva sūtīts.

Photo

Ziemeļu grupa pieveic desmit kilometrus

06.06.2014

Lai aktivizētu biedrības darbu pasākumu rīkošanā, Rīgas RB ieteica savām 13 grupām pašām biežāk organizēt dažādas ekskursijas, pārgājienus un citas aktivitātes. Daudzas grupas jau noorganizējušas pasākumus, par kuriem var izlasīt LNS mājaslapā.

Photo

Arī Ģimeņu dienā spēlē boccia

04.06.2014

Kura no mūsu LNS biedrībām tā aizraujas ar boccia spēli, ka to spēlē vai visos iespējamajos pasākumos? Uzminiet! 31. maijā mūsu Valmieras klubā notika Ģimenes diena – sanāca nepilni 30 dalībnieki, tajā skaitā 5 bērni. Ģimenes diena mums nebija domāta kā pasākums tikai kā tradicionālajai ģimenei vien – mamma, tētis, bērni… Mēs – visi Valmieras RB biedri uzskatām sevi par vienu lielu un vienotu ģimeni.

Photo

Raiņa vakarskolas grupa atklāj „Stūra māju” (foto)

02.06.2014

Šī gada 1. maijā plašākai publikai durvis vēra bijušās Valsts drošības komitejas VDK (čekas) ēka jeb Stūra māja, kas atrodas Rīgā, Brīvības un Stabu ielas stūrī. Greznais, 1912. gadā pēc arhitekta Aleksandra Vanaga projekta celtais Tetera nams, kas sākotnēji kalpoja kā īres nams ar veikaliem, no 1940. gada līdz 1991. gadam bija šausmu skarta vieta, kur padomju varai neērtos cilvēkus turēja apcietinājumā, fiziski un psiholoģiski mocīja, arī nogalināja.

Photo

Tukuma grupa pirmo reizi organizē veselību veicinošu pasākumu - sacensības makšķerēšanā (foto)

28.05.2014

Tās notika 24. maijā pie Rideļu dzirnavezera Engures pagastā. Piedalījās Tukuma un Jelgavas grupas biedri: 14 vīrieši un 7 sievietes. Sacensības sākās no rīta astoņos un turpinājās līdz pusdienlaikam – 12.00.

Photo

Zemgales grupa uzstāda rekordu

26.05.2014

17. maijā, kā jau bija izziņots LNS mājaslapā, Zemgales grupas biedri devās ekskursijā uz kultūras pili „Ziemeļblāzma”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas