Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Alūksnieši “laiž pa Kurzemes ceļiem” un kaļ jaunus plānus (foto)

05.09.2016

29. – 31. jūlijā 19 Alūksnes grupas biedri un draugi beidzot devās tik ļoti sengaidītajā ekskursijā uz tālo Kurzemi. Daži no mums nav bijuši tur nekad, tāpēc arī izvēlējāmies šo maršrutu.

Photo

Pie mums – viesi no Liepājas

05.09.2016

25. augustā Valmieras biedrības klubā viesojās 25 biedri no Liepājas Neredzīgo biedrības.

Photo
Photo

Kad ceļi ved debesīs un pazemē… (foto)

24.08.2016

Rīgas biedrības Ziemeļu grupas biedri šovasar pabijuši gan augstu gaisā, gan zemzemes dziļumos. Informē grupas priekšsēdētāja Karmena Ikauniece.

Photo

Valmieras “Tālavai” jaunu talantu un sponsoru netrūka

23.08.2016

13. – 14. augustā Valmieras tuvumā, Rubenes „Pilskalnos” notika kārtējās Nedzirdīgo vasaras sporta spēles, kuras rīkoja SK „Tālavas NS”. Šogad sporta spēles notika sesto gadu pēc kārtas.

Photo
Photo

Veseli sportā jau piekto reizi! (foto)

19.08.2016

Kā ar vēja spārniem aizlidojuši pieci gadi, kopš rēzeknieši aizsāka nebijušu tradīciju – veselīgu dzīvesveidu veicinošu pasākumu “Vasals sportā!” ar mērķi – nedzirdīgos jauniešus vairāk pievērst sportiskām aktivitātēm, mudināt lietderīgi pavadīt brīvo laiku un veicināt veselīga dzīvesveida piekopšanu ikdienā.

Photo
Photo

Vēro saulrietu Vidzemes jūrmalā un jūtas brīvi kā putni debesīs (foto)

18.08.2016

No 29. līdz 31.jūlijam 15 aktīvi ceļotāji, dabas un sevis mīļotāji no Valmieras, Rīgas un Kurzemes atsaucās Igora Kurzenkova (Valmieras biedrība) idejai, doties organizētā atpūtas braucienā uz Tūju.

Photo

Tukumniekus lietus nebaida: aizvadīta sportiska diena dabā

08.08.2016

Saulīte mūs cepināja pārmaiņus ar lietutiņa šaltīm visā dienas garumā. Tas gan nemaz mums netraucēja piedalīties dažādās sporta aktivitātēs atpūtas vietā „Rūši” ar Tukuma novada domes atbalstu. Tās notika Milzkalnes apkaimē.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas