Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Daudz laimes, Rēzeknes reģionālā biedrība!

20.11.2013

Šodien ar labiem vēlējumiem sveicam Rēzeknes reģionālo biedrību – savas otrās mājas dzimšanas dienas svētkos!

Photo

Šoreiz uz Lietuvu, nākamreiz – vēl tālāk

14.11.2013

Pēc ekskursijas Igaunijā biedri lūdza organizēt braucienu arī uz Lietuvu. Atsaucoties uz šo lūgumu, 9. – 10. novembrī Rīgas biedrība veda lielu biedru grupu uz Lietuvu. Šajā izbraukumā piedalījās 51 biedrs – rīdzinieki, jelgavnieki un tukumnieki.

Photo

Gudrinieku sacensība Kuldīgā – četru stundu garumā

12.11.2013

9. novembra dienas vidū – pulksten divpadsmitos Kuldīgas biedrībā sākās konkurss „Prāta spēles 2013”. Pasākuma vadītāja Līga Immure bija sagatavojusi 200 (!) jautājumus par dažādām tēmām.

Photo

Gājiens pa Spīķeriem – ar vēsturisku atskatu un mūsdienīgu piesitienu (foto)

08.11.2013

6. novembrī Rīgas Raiņa vakarskolas grupas biedri un vairāki citi interesenti organizētā gājienā gides Ineses Grandānes pavadībā devās iepazīt Spīķeru kvartāla vēsturiskos objektus, kas tur saglabājušies no 19. gs.vidus.

Photo

Futbola turnīrā Mītavai pirmā vieta

04.11.2013

27. oktobrī Jelgavā notika veselību veicinošs pasākums – draudzības sacensības futbolā.

Photo
Photo

Ventspils biedrība saka paldies brīvprātīgajiem palīgiem

21.10.2013

10. oktobrī Ventspils biedrībā viesojās pilsētas sociālā dienesta pārstāvji, lai uz vietas paskatītos, kā dzīvo un darbojas nedzirdīgie ļaudis. Jāteic uzreiz, ka viņi bija priecīgi pārsteigti par glīti izremontētām kluba telpām un apmierināti ar mūsu sniegto informāciju.

Rīgas reģionālās biedrības valdes sēdes apskats

17.10.2013

14. oktobrī notika kārtējā Rīgas reģionālās biedrības (turpmāk RRB) valdes sēde. Šoreiz tajā piedalījās arī Rīgas biedrības grupu priekšsēdētāji.

Photo

Pa jaunajām laipām Ķemeru tīrelī

10.10.2013

Iestājoties rudenim un aizlidojot gājputniem, mūsu apkārtējo pasauli pārņem drēgns pelēkums. Rudens depresija… Meklējot veidus, kā no tās tikt laukā, Rīgas biedrība 6. oktobrī organizēja pārgājienu pa Ķemeru tīreļa purva taku un iepazīstināja pārgājiena dalībniekus ar Ķemeru pilsētas apkārtni.

Photo

Latvijā ir vairākas pilis – viena no tām Vecmīlgrāvī!

09.10.2013

Tā bija lieliski izdevusies diena 22 cilvēku grupai, kas 9. oktobrī atsaucās mājaslapā ievietotajam aicinājumam uz kopīgu izziņas gājienu „Jaunatklāj Rīgu kopā ar Raiņa vakarskolas grupu!” – kā par brīnumu, saules staru sasildīta, rudens košās krāsās izrotāta, pārsteidzoša ar jaukiem skatiem un jauniem atklājumiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas