Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Tikšanās ar Igaunijas nedzirdīgajiem Pērnavā (foto)

25.10.2018

Rīgas biedrība sadarbībā ar nodibinājumu NIAF ”Klusums” noorganizēja ekskursiju 6. oktobrī uz Igauniju, lai tiktos ar Pērnavas apgabala Nedzirdīgo asociācijas, Pērnavas Nedzirdīgo biedrības un nedzirdīgo pensionāru apvienības pārstāvjiem un apmainītos ar idejām, kā arī gūtu pieredzi par minēto organizāciju darbu, salīdzinot, kā tas notiek Igaunijā un pie mums.

Photo
Photo

Senā skaistā pilsēta – Ludza

16.10.2018

14. jūlijā 19 ekskursijas dalībnieki ar tulku Maigu piedalījās ekskursijā uz Ludzu. Ludza ir sena Latgales pilsēta gleznainā apvidū, ar brīnišķīgu vecpilsētu, kas celta starp ezeriem, ar pili pilsētas viducī, baznīcu kalna galā un brīnišķīgiem koka un ķieģeļu vienstāvu un divstāvu būvētiem namiem.

Photo

Jūrmalas grupa apmeklē peldbaseinu

16.10.2018

Jau gadu nedzirdīgie jūrmalnieki apmeklē peldbaseinu, kas atrodas viesnīcā “Baltic Beach Hotel” Jūrmalā. Par to jāpateicas tulcei Diānai Jostai, kura prot ar viesnīcu uzturēt labu kontaktu un gūt Jūrmalas grupai iespēju bez maksas izmantot peldbaseinu.

Photo
Photo
Photo

Nedzirdīgo dienā daugavpilieši iekļaujas Latvijas simtgadei veltītajā LNS Lielkoncertā

05.10.2018

LNS Iepirkumu un projektu nodaļa regulāri piedalās Daugavpils pilsētas domes organizētajos projektu konkursos, lūdzot līdzfinansējumu transporta pakalpojumiem un aktivitāšu norisēm biedrības pasākumiem.

Photo

Rīgas biedrībā atzīmē Senioru dienu

05.10.2018

3. oktobrī Rītausmā notika svinīgs Senioru dienas pasākums. Rīgas biedrības priekšsēdētāja Santa Kesenfelde , to atklājot, sirsnīgi apsveica biedrības seniorus, pēc tam uzstājās dienas centra “Rītausma” sieviešu senioru deju kolektīvs.

Photo

Liepājnieku ekskursija uz Tērveti

05.10.2018

Jaukā 22. septembra sestdienā Liepājas RB biedri ar savām mašīnām izbrauca baudīt rudens krāsas ārpus Liepājas. Kopā šajā krāsainajā ekskursijā piedalījās 22 mūsu cilvēki ar vēlmi uzzināt ko jaunu un redzēt ko nebijušu. Kā tas izdevās?

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas