Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Ar ko var lepoties Latvija?

30.11.2016

Dienas centrs “Rītausma” 17. novembrī atzīmēja valsts svētkus ar pasākumu “Ko tu zini par Latviju?”. Visi klātesošie Rīgas biedrības biedri melodeklamēja valsts himnu. Tika demonstrēta prezentācija par Latviju un valstiskuma vēsturi.

Photo

Rīdzinieki nosvinējuši Latvijas dzimšanas dienu

29.11.2016

18. novembrī “Rītausmā” notika valsts svētku atzīmēšana, ko organizēja Rīgas biedrība. To apmeklēja aptuveni 45 cilvēki. Sākumā pieceļoties, nodziedājām mūsu skaisto himnu “Dievs, svētī Latviju” – Maiga un Juris Elbroti kopā ar mums melodeklamēja.

Photo

Liepājnieki sumina savus jubilārus (foto)

28.11.2016

26. novembrī Liepājas RB atzīmēja tradicionālo pasākumu „ Zelta briedums ” , kurā tika sveikti šī gada jubilāri.

Photo
Photo

Uz Kauņu ar koncertu (foto)

15.11.2016

12. novembrī jau 7 no rīta Rīgas RB pašdarbnieki no Rītausmas, Tukuma un Jelgavas grupām devās viesizrādēs un ekskursijās uz Kauņu Lietuvā. Viņiem līdzi brauca arī režisore Dzintra Kukša, Rīgas RB priekšsēdētāja Māra Lasmane ar valdes locekļiem un daudzi aktīvisti, kopumā bija apmēram 50 braucēju.

Photo

Apgūstam lietišķo etiķeti

11.11.2016

LNS administrācijas ēkā 9. novembrī notika Rīgas RB grupas “Tilts” organizēta tikšanās ar lietišķās etiķetes eksperti Guntu Krastu. Uz pasākumu bija ieradušies apmēram 20 interesenti.

Photo

Arī Zemgales grupa bija Anīkščos

09.11.2016

Rīgas RB Zemgales grupa 29. oktobrī devās ekskursijā uz Anīkščiem, ko paši lietuvieši sauc par Lietuvas dimantu riekšavu.

Photo
Photo

Notikumi Kuldīgas RB oktobrī (foto)

03.11.2016

Klāt oktobris. Visi dārza darbi apdarīti, rudens raža jau novākta un iegūlusi māju pagrabos. Par to, kas šogad izaudzēts un kas padevies vislabāk, kuldīdznieki nolēma padalīties arī ar citiem.

Photo

Rīdzinieki godina savus jubilārus (foto)

03.11.2016

Rīgas RB savus biedrus apaļajās jubilejās pasākumā “Zelta briedumā” atzīmēja 29. oktobrī Rītausmā. Šo pasākumu pirmo reizi organizēja Anda Tīdemane. Pasākums norisinājās krāšņi izdekorētajā mazajā zālē, to vadīja Elfa Zariņa.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas