Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Valmierieši ciemojas Daugavpilī

31.08.2018

Pateicoties Valmieras Domes atbalstam, gandrīz 30 valmieriešu šovasar pieredzes apmaiņā ciemojās Daugavpils reģionālajā biedrībā.

Photo

Arī šovasar turpināja iepazīt Latvijas skaistākās vietas

30.08.2018

Kuldīgas RB biedri 18. devās uz Zemgali – uz Īslīces pagastu, Bauskas novadu, kur Mūsas upes krastā atrodas alusdarītava “Bauskas alus”, pēc tam uz Ribbes dzirnavām, Bauskas pili un Tērvetes dabas parku. Stāstu pēc kārtas!

Photo

Liepājnieki aktīvi arī karstajā jūlijā!

27.08.2018

Jūlijs darba aktivitāšu apjoma ziņā skaitās klusais mēnesis, kad pārsvarā cilvēki iet atvaļinājumos, pavada brīvo laiku vasarnīcās, atpūtas pasākumos dabā vai vienkārši mājās.

Photo

Tukumnieki izbaudīja skaisto Latgali (foto)

14.08.2018

Pateicoties Tukuma novada Domes piešķirtajam līdzfinansējumam projektam “Tukumā un ap Tukumu!”, 4.augustā tukumnieki piedalījās pieredzes apmaiņas vizītē Daugavpils RB mītnē. Apmeklējuma laikā risinājās diskusijas par tālāko sadarbību.

Photo

Valmierieši sacenšas boccia spēlē

06.08.2018

Valmieras RB biedriem sporta aktivitātes parasti organizē Tālavas Nedzirdīgo sports, bet šoreiz boccia sacensības 14. jūlijā sarīkoja pati Valmieras RB ar īpašu mērķi – veicināt to arī to biedru iesaisti , kuri nav Tālavas sastāvā.

Photo

Kuldīgā – airēšanas sacensības, stafetes un “švammes kaujas” +30

06.08.2018

Šā gada 28. – 29. jūlijā atpūtas kompleksā "Polīši" notika ikgadējais aktīvās atpūtas un sporta pasākums "Kuldīgas tūrists 2018". Šīs sacensības ar panākumiem kuldīdznieki rīko jau kopš 2010. gada, jo dalībnieku atsaucība ar katru kļūst arvien lielāka.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas