Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Ieraudzīt un novērtēt savas pilsētas skaistumu

27.09.2018

Latvijas simtgades jubilejas gadā LNS Kuldīgas RB projekta „Piederam Latvijai” ietvaros 24. septembrī notika aktivitātes “Kuldīgas vecpilsētas ekspedīcija „Objekti, simboli, zīmes” realizācija.

Photo

Stiprināta piederības sajūta savai biedrībai, novadam un valstij

26.09.2018

15. septembrī Kuldīgas novada Rumbas pagasta „Amatniekos”notika LNS Kuldīgas RB projekta „Piederam Latvijai” pasākums „Mēs runājam zīmēs”.

Photo

Paldies par atbalstu Daugavpils pilsētas domei

21.09.2018

LNS Daugavpils reģionālā biedrība izsaka lielu pateicību Daugavpils pilsētas domei par piešķirto līdzfinansējumu transporta pakalpojumiem no budžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds”. Šim atbalstam pateicoties, 16 nedzirdīgie biedri varēs piedalīties Latvijas simtgadei veltītajā LNS Lielkoncertā Rīgā 2018. gada 29. septembrī .

Photo

Jaunums no Rītausmas jauniešiem (video)

14.09.2018

"Rītausmas" jauniešu deju kolektīvs augustā satikās 3 dienu nometnē, kur atjaunoja izrādi "Izdejot valodu".

Photo
Photo

Smiltenieši aizvada dienu Rīgā

10.09.2018

Agrā 18. augusta rītā 25 cilvēki no Smiltenes biedrības devās uz Rīgu, jo bija pieteiktas ekskursijas Rīgas Motormuzejā un Latvijas okupācijas muzejā “ Stūra mājas”.

Photo

Pa firsta Līvena pēdām

10.09.2018

Smiltenieši jūlijā devās velobraucienā “Iepazīsti Smiltenes pilsētu”. Par tikšanās vietu viņi izvēlējās tā saucamo “Ceļinieku parku”, kur tagad atrodas bērnu rotaļu laukums un skeitparks.

Photo

Latgales ceļojums izdevās

06.09.2018

10. augustā mēs, 16 ceļotāji – biedri, draugi, bērni, agrā rītā devāmies divu dienu braucienā uz Latgales skaistākām vietām. Plānojām apskatīt vairākas interesantas vietas.

Photo

Rudens mēnesis – septembris ir sācies!

05.09.2018

Saulainā un neierasti karstā vasara ir aizsteigusies projām, klāt septembris, kad arī dienas centra “Rītausma” klienti atgriezušies atpakaļ no saviem laukiem, vasarnīcām, lai kopā pavadītu garos, tumšos rudens un ziemas mēnešus.

Photo

Neaizmirstamas dienas plenērā Kijevā.

05.09.2018

21. – 31.maijā Ukrainā, Kijevā notika XVI Starptautiskais nedzirdīgo mākslinieku plenērs “R+Я”“Kijevas kastaņi”. Iepriekšējos plenēros pastāvīgi piedalījās 3 valstis – Baltkrievija, Krievija un Ukraina, bet šogad pirmo reizi pievienojās vēl 2 – Latvija un Moldova. No Latvijas – Santa un Roberts Kesenfeldi, bet kopā bijām 13 dalībnieki.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas