Search form

12.08.2016

Drukāt

Valdes sēdē: par Zīmju valodas dienu, Starptautisko nedzirdīgo nedēļu un nedzirdīgiem tulkiem Eiropā (video)


Trešdien, 10. augustā, notika kārtējā LNS valdes sēde. Tajā pirmo reizi piedalījās jaunā valdes locekle Brigita Lazda.

Par galvenajiem valdes sēdes jautājumiem!

Par 1. septembrī gaidāmo Zīmju valodas dienu un  Starptautisko nedzirdīgo nedēļu, kas būs 19. – 25. septembrī, ziņoja LNS viceprezidente Inese Immure. Nedzirdīgo nedēļas tēma būs “Ar zīmju valodu es esmu vienlīdzīgs!”. Abos pasākumos gaidāmi vairāki pasākumi, kuriem valde izteica priekšlikumus.

LNS prezidents Edgars Vorslovs informēja, ka Erasmus+ projekta “Nedzirdīgo tulkošanas attīstīšana” rīkotāji uzaicinājuši piedalīties seminārā “Nedzirdīgie tulki Eiropā”. Tas notiks 31. oktobrī Dānijā, Kopenhāgenā. Valde nolēma deleģēt valdes locekli Ivaru Kalniņu kā LNS pārstāvi.

Edgars Vorslovs informēja par Eiropas Parlamenta deputātes Helgas Stīvensas 2016. gada 28. septembrī rīkoto konferenci “Daudzvalodība un vienlīdzīgas tiesības ES: zīmju valodu loma”. Tā notiks Eiropas Parlamenta zālē Briselē. Eiropas Parlamenta deputāti Sandra Kalniete un Roberts Zīle ir piekrituši apmaksāt 16 Latvijas pārstāvju dalību. Latvijas pārstāvji ir atlasīti, ņemot vērā viņu līdzšinējo aktivitāti un ieguldījumu LNS darbā.

 

 

Sagatavoja: Inese Immure


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas