Search form

Jaunumi

Photo

Vecāku ievērībai! Vēl var pieteikt bērnus uz starptautisko nometni Argentīnā

08.12.2017

Līdz 15. decembrim pagarināts pieteikšanās termiņš uz starptautisko bērnu nometni , kas notiks no 8. līdz 14. aprīlim Argentīnā, Buenosairesā.

Photo

Saeimā diskutēs par līdzdalības iespējām cilvēkiem ar invaliditāti – ar tulkojumu zīmju valodā

04.12.2017

4.decembrī atzīmējot Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, Saeimā notiks ikgadējā diskusija „Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”. Konferencei interesenti ar zīmju valodas tulku varēs sekot līdzi tiešsaistē Saeimas mājaslapā www.saeima.lv.

Photo
Photo

Eiropas Parlamenta deputāti aicina: darīsim vairāk, lai cilvēki ar invaliditāti aktīvāk piedalītos sabiedrības dzīvē

01.12.2017

Gandrīz katrs sestais cilvēks ES sadzīvo ar kādu no invaliditātes veidiem. Nabadzības līmenis viņiem ir par 70% augstāks nekā vidējais.

Photo
Photo

NVA akcijā “Atvērto durvju diena uzņēmumos personām ar invaliditāti” – 62 darba devēji

27.11.2017

Šī gada novembrī visās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs norisinās Eiropas Darba devēju diena, kuru rīko ES valstu nodarbinātības dienestu tīkls (PES). Šī gada Eiropas Darba devēju dienas pasākumu sauklis - "Runāsim par prasmēm un atklāsim talantus!"

Photo

Uz konferenci "Darba tirgus pieejamība personām ar invaliditāti"aicināti visi

27.11.2017

Visi interesenti aicināti piedalīties konferencē “Darba tirgus pieejamība personām ar invaliditāti”, ko trešdien, 29. novembrī, rīko Latvijas Republikas tiesībsargs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”.

Photo

Piedāvā Rīgas Dome: pasākums ar tulkojumu zīmju valodā. Dalībai jāpiesakās!

21.11.2017

Arī nedzirdīgie rīdzinieki aicināti piedalīties iedzīvotāju forumā “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”, kas notiks 29. novembrī no pl. 10 Rīgas Latviešu biedrības namā Rīgā, Merķeļa ielā 13. Būs nodrošināts zīmju valodas tulks.

Photo

LNS sveic savus biedrus Latvijas svētku noskaņā (video)

17.11.2017

Rīt, 18. novembrī, svinēsim mūsu valsts 99. dzimšanas dienu. Šogad LNS sākusi realizēt Valsts kultūrkapitāla fonda finansēto projektu “Vēsturiskais ceļš uz simtgadi”. Tas ir kā mūsu dāvana savai valstij – ir īstais brīdis ieskatīties tajā!

Photo

Svētku tiešraides LTV

17.11.2017

18. NOVEMBRĪ Latvijas Republikas 99. dzimšanas dienas rītu Latvijas Televīzija uzsāks pl. 8.55 ar valsts svētkiem veltītu dievkalpojumu Doma baznīcā.

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas