Search form

Jaunumi

Photo

LTV piedāvā: unikāla BBC speciālreportāža par notikumiem Parīzē ar subtitriem

25.11.2015

Sestdien, 28. novembrī pl. 18. 35 LTV 1 pārraidīs ar subtitriem jaunu, ‘”karstu” dokumentālo filmu par notikumiem Parīzē.

Photo

Baltijas bērnu fonds atbalsta studijas

25.11.2015

Baltijas bērnu fonds (Zviedrija) kārtējo studiju stipendiju konkursu jauniešiem ar dzirdes traucējumiem (vidējās pakāpes vai smagāki) izsludināja šī gada jūlijā.

Photo

Centrāltirgus – ļoti ieteicams ekskursiju objekts (foto)

24.11.2015

14. novembrī LNS Rīgas RB Latgales grupa gida un tulku pavadībā apmeklēja Rīgas Centrāltirgu. Pieteicās daudz gribētāju. Lielākā daļa ekskursijas dalībnieku dzīvo Rīgā, tomēr par šo tirgu daudz ko nezināja. Visiem bija interesanti uzzināt tā un arī Spīķeru vēsturi, iepazīties ar apkārtni, pagrabtelpām, paviljoniem.

Photo
Photo

Rīgas Brāļu kapos – gājiens pa Pārdomu ceļu

23.11.2015

17. novembrī, Latvijas svētku priekšvakarā, LNS darbinieku grupa gida pavadībā apmeklēja Rīgas Brāļu kapus. Ekskursijas laikā atklājām līdz šim nezināmus faktus par Brāļu kapu apbedījumu vēsturi, sākot no pirmajiem zemē guldītajiem karavīriem 1915. gadā un beidzot ar mūsdienās veiktajiem pārapbedījumiem.

Photo

Lūdz nedzirdīgo bērnu vecākus atbildēt uz aptaujas jautājumiem

19.11.2015

Četri portugāļu pētnieki ir radījuši iespēju novērtēt valodas attīstību trīs līdz sešus gadus veciem bērniem ar dzirdes traucējumiem, pirms viņi nonāk skolā, kur atklājas problēmas, kas ietekmē viņu sekmes un vēlāk arī panākumus studiju periodā.

Photo

Jelgavā sacenšas boulingā

19.11.2015

14. novembrī Jelgavas sporta kompleksā „Zemgale” notika boulinga spēles, kurās uz draudzības sacensībām saradās 7 dalībnieki no Jelgavas un 10 no Tukuma.

Photo
Photo
Photo

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas