Search form

Nedzirdīgie masu medijos

Photo

„Neatņemiet mums otrās mājas …”

31.03.2014

Tā saucas krievu laikrakstā „Ziņas Šodien” publicētais raksts par situāciju, kas veidojas, beidzoties LNS projektam „Nepalikt vieniem klusumā”.

Photo

Olga Veidiņa augstu novērtē dzirdes invalīdu dienas centru un projektu "Nepalikt vieniem klusumā"

24.03.2014

Ceturtdien, 20. martā, Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa apmeklēja Dienas centru cilvēkiem ar dzirdes invaliditāti, kas atrodas Elvīras ielā 19. Apmeklējuma mērķis bija iepazīties ar centra veiktajām aktivitātēm. Tikšanās reizē klāt bija Dienas centra vadītāja Diāna Zālamane – Leite, Latvijas Nedzirdīgo savienības prezidents, valdes priekšsēdētājs Edgars Vorslovs, sarunā aktīvi ar surdotulku palīdzību iesaistījās dienas centra apmeklētāji-seniori un Eiropas Sociālā fonda projekta „Nepalikt vieniem klusumā” māmiņas.

Photo

Vājdzirdīgajiem ir iespēja saņemt valsts apmaksātu dzirdes aparātu

20.03.2014

Vājdzirdīgām (sākot ar vājdzirdības 3. pakāpi) un nedzirdīgām personām ir tiesības saņemt valsts apmaksātu surdotehniku.

Photo

Tolerances stunda

26.02.2014

…Kā mēs sabiedrībā reaģējam uz cilvēku ar īpašām vajadzībām? Vai protam būt neuzbāzīgi vai – gluži pretēji – palīdzēt, kad tas ir nepieciešams? Vai izprotam viņa vajadzības, un vai arī pats invalīds izprot, kā dzīvot tālāk?

Photo

Raidījums „Trīs ceturtdaļas” iepazīstina ar cilvēktiesību jēdzienu (video)

25.02.2014

Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons” veido televīzijas raidījumu „Trīs ceturtdaļas”. Pēdējā raidījumā „Apeirons” ir apskatījis kādu jautājumu, kas skar ikvienu iedzīvotāju, bet sevišķi nevalstiskās organizācijas. Raidījumā tiek runāts par to, kas ir cilvēktiesības un kā tās iespējams aizstāvēt.

Photo

Rīgas domes lēmums: Nedzirdīgo bērnu internātskolas būvniecību vairs neatsāks

17.01.2014

Ziņu aģentūra Leta ziņo, ka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejā nolemts izslēgt no izglītības, kultūras un sporta nozarei nepieciešamo īpašumu saraksta zemesgabalu Murjāņu ielā, Juglas ezera krastā, kur pirms astoņiem gadiem tika ielikti pamati jaunajai Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātskolai. Pamatojums – vairāku iemeslu dēļ šīs skolas būvniecība zaudējusi aktualitāti.

Photo

Klusuma pasaulē

20.12.2013

Photo

Latvijas Radio stāsta par ANO Cilvēktiesību balvas saņēmēju Līsu Kaupinenu

16.12.2013

Svētdien, 15. decembrī Latvijas Radio (LR) 1 pārraidīja sižetu par Prestižās Apvienoto Nāciju Organizācijas cilvēktiesību balvas saņēmēju Līsu Kaupinenu, par kuru jau mēs ziņojām LNS mājaslapas jaunumu sadaļā (11. decembrī).

Photo

95 stāsti par brīvību uz valdības nama festivālā „Staro Rīga”

15.11.2013

Šo piektdien, 15.novembrī, atklās Ministru kabineta ēkas izgaismošanas projektu festivālam „Staro Rīga”. Tā veidošanā iesaistījās Latvijas iedzīvotāji, izstāstot 95 gaišus, cilvēcīgus un patiesus stāstus par brīvību.

Photo

Sabiedrībai grūti pieņemt ārzemju TV raidījumus ar subtitriem

17.10.2013

15. oktobrī „Latvijas Avīze” publicēja rakstu „Televīzija – svešvalodu klase”, kurā parādīta sabiedrības pretrunīgā attieksme jautājumā par Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sagatavotajiem grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, kas paredz atteikšanos no televīzijas raidījumu ieskaņošanas un pakāpenisku pāreju uz subtitrēšanu un dublēšanu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas