Search form

Drukāt

Sešpadsmitais festivāls – Kuldīgā “Kurzemes sirds”

Kad: 2012. gada 30. jūnijā.
Kur: Kuldīgas novada Padures pagastā kempingā “Nabīte” ( laukumā Nabas ezera krastā).
Atbildīgais: Guntars Jurševskis, LNS Kuldīgas biedrības priekšsēdētājs.


Dalībnieki: No visām biedrībām un atsevišķi no Tukuma un Jelgavas grupām 135 talantīgi tautas pašdarbības mākslas pārstāvji ar rūpīgi sagatavotiem 30 koncertnumuriem, ko vēroja ap 400 skatītāju, brīvi izvietojušies laukumā pie ezera.

Labākie numuri: Kuldīgas “Zvaigžņu parāde” – modes skate papīra tērpos ar savā tēlā lieliski iejutušos Armandu Hildebrantu (tikai 15 gadu jauns!). Skatītāji silti uzņēma arī valmierietes Daces Vingres eleganto melodziesmu ”Pēc mums vēl ilgi zeme skums…”; atkal Ginta Jezdovska izteiksmīgo priekšnesumu, rītausmiešu meistarīgi izpildīto deju “Salsas ritmos”, Liepājas “Dvīņu deju”, rēzekniešu Ineses Gedušas un Mārītes Truntikas komisko pantomīmu u.c.

Jaunumi: Pirmoreiz startēja Tukuma grupa. Vairāku biedrību pašdarbības kolektīvu sastāvā jauni dalībnieki.

Balvas: Prezidenta balva – Jelgavas grupai par lielo ieguldījumu kopējā programmā (5 koncertnumuri!) un Kuldīgas biedrībai par oriģinālo priekšnesumu “Zvaigžņu parāde”, kas ieguva arī Publikas simpātiju balvu. Visiem dalībniekiem – LNS festivāla piemiņas veltes, bet organizatoriem pateicības balvas.

Skaisti: Noslēgumā tika sveikti pašdarbnieki – jubilāri: Māris Veidemanis; Anda Tīdemane, Elvīra Čaika, Dace Lāce. Saviļņojoša bija Ivetas Lāces izpildītā R. Paula dziesma “Atziedi, dvēsele...”  veltīta mātei.

Atbalsts: No Kuldīgas novada pašvaldības, no Kuldīgas Kultūras centra, vietējiem uzņēmējiem.

No sirds uz sirdi bangoja siltas emocijas – lai tās nezūd tālākajās ikdienas gaitās!

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas