Search form

09.09.2019

Drukāt

Notiks praktiskais seminārs “Vardarbība pret sievieti kā viena no diskriminācijas formām. Stereotipi.”

Photo

18. septembrī un 4. oktobrī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas līdzfinansētā LNS projekta “Intervence: stereotipi un vardarbība pret sievieti” 3.aktivitātes “Praktiskais seminārs “Vardarbība pret sievieti kā viena no diskriminācijas formām. Stereotipi.”” ietvaros notiks praktiskais apmācību seminārs “Vardarbība pret sievieti kā viena no diskriminācijas formām. Stereotipi.” vardarbības jautājumos. Seminārs kopumā ilgs 2 dienas; 8 stundas (katrā dienā – 4 stundas).


Praktiskā semināra mērķis ir sniegt pamata zināšanas 10 (desmit) LNS darbiniekiem (zīmju valodas tulki, sociālie darbinieki, sociālie rehabilitētāji, LNS Rīgas RB valdes locekļi u.c.) un aktīvistiem par stereotipiem un vardarbību pret sievieti kā vienu no diskriminācijas formām un rīcību, lai palīdzētu vardarbības gadījumos.

Praktiskā apmācību semināra plānotais tematiskais saturs:

1.dienā (18.09.2019.) – Vardarbība pret sievieti kā viena no diskriminācijas formām. Uzvedības modeļi un stereotipi. Normatīvais regulējums. Pētījums LNS – tendences un secinājumi.

2.diena (04.10.2019.) – Rīcības stereotipi. Vardarbības veidi, formas un sekas. Kā atpazīt vardarbību? Palīdzība vardarbībā cietušajām nedzirdīgām sievietēm. Praktiskā rīcība gadījumos, kad pastāv aizdomas par vardarbību.

Praktiskais seminārs notiks LNS telpās pēc adreses: Rīga, Elvīras iela 19k – 2, 2.stāva zālē.

Praktiskā semināra norises laiks 18.09.2019. un 04.10.2019. – no pl. 11.00 līdz 15.00.

Praktisko semināru vadīs (plānots) eksperte Sandra Freimane, psiholoģe ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi un ārējie eksperti/attiecīgie speciālisti vardarbības jomā.

Visiem mērķgrupas dalībniekiem tiks nodrošinātas kancelejas preces, praktiskā semināra materiāli un kafijas pauze.
Praktiskā semināra apmācības notiks latviešu un latviešu zīmju valodā. To ietvaros tiks aplūkoti gan programmas satura teorētiski aspekti, gan notiks praktiskais interaktīvais darbs komandās un grupās. Dalība praktiskā semināra apmācībās ir bez maksas.
Aicināti piedalīties LNS darbinieki, kas dzīvo Rīgas pilsētā, t.sk. nedzirdīgie cilvēki. Dalībai praktiskā semināra apmācībās jāpiesakās pie Karīnas Pavlovas līdz 2019. gada līdz 16. septembrim, rakstot uz e-pasta adresi: [email protected] vai pa telefonu +371 26712042 (sms) vai ierodoties personīgi.
Nepalaid garām lielisko iespēju un nevilcinies ilgi, jo dalībnieku skaits ierobežots!

Informācija ir sagatavota Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas līdzfinansētā projekta “Intervence: stereotipi un vardarbība pret sievieti” ietvaros. Par informācijas saturu atbild biedrība “Latvijas Nedzirdīgo savienība”.

 

Informāciju sagatavoja: Karīna Pavlova, Informācijas un publicitātes ieviešanas darba grupas vadītāja.
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas