Search form

19.09.2019

Drukāt

Vardarbība pret sievieti – izdomājums vai aktualitāte?

Photo

Sestdien, 28. septembrī pl. 11 Kandavas ielā 27, Rīgā notiks paneļdiskusija “Vardarbībai NĒ!”.


Paneļdiskusijā tiks iesaistīti 100 Rīgas pilsētā dzīvojošie nedzirdīgie cilvēki bez vecuma ierobežojuma, piedalīsies Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) vadība, LNS aktīvisti, jaunieši, pārstāvji no policijas, krīzes centriem u.c.

Paneļdiskusiju organizē Latvijas Nedzirdīgo savienība Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiāli atbalstītā projekta “Intervence: stereotipi un vardarbība pret sievieti” ietvaros.

Paneļdiskusija ir šī projekta 5. aktivitāte, ka kopumā ilgs 3 mēnešus (1.08.2019. – 31.10.2019) Elvīras ielā 19 k-2, Rīgā.

Paneļdiskusija ”Vardarbībai NĒ!” mērķis ir sekmēt stereotipu un vardarbības pret sievieti kā diskriminācijas veida mazināšanos nedzirdīgo sabiedrībā, sekmējot izpratni par to, kas ir vardarbība.

Diskusijas ilgs 4 stundas, būs kafijas pauze.

Paneļdiskusijas problēmjautājumi.

1. Vardarbība pret sievieti – izdomājums vai aktualitāte.

2. Kā vardarbība ietekmē pilsonisko līdzdalību.

Paneļdiskusijas norises laikā tiks izplatīts projekta 4. aktivitātes ietvaros izveidotais informatīvais buklets „Kas Tev jāzina par vardarbību” (100 eks.).

Paneļdiskusija tiks filmēta un videokopsavilkums ievietots LNS mājaslapā www.lns.lv projekta sadaļā.

 

Informācija ir sagatavota Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas līdzfinansētā projekta “Intervence: stereotipi un vardarbība pret sievieti” ietvaros. Par informācijas saturu atbild biedrība “Latvijas Nedzirdīgo savienība”.

 

Informāciju sagatavoja: Zigmārs Ungurs, Informācijas un publicitātes ieviešanas darba grupas ziņu korespondents.
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas