Search form

26.11.2012

Drukāt

Sākusies pieteikumu pieņemšana apmācībām LNS un LNJO biedriem un darbiniekiem projektu sagatavošanā un vadībā

Photo

Projekta komanda atgādina, ka ESF LNS projekta „Attīstības vektors” ietvaroslīdz 2012. gada 20. decembrim visi LNS un LNJO biedri un darbinieki var pieteikties apmācībām ES projektu sagatavošanā un vadībā.


Apmācības iekļaus teorētisku un praktisku informāciju par projekta būtību, to galvenajām sadaļām, projektu izveides specifiskiem noteikumiem, pieteikumu sagatavošanu, projekta vadības komandas pienākumiem, atskaitēm, grāmatvedības darbu un citiem jautājumiem.
 
Apmācību dalībniekiem nav jābūt ar specifiskām zināšanām vai prasmēm. Svarīgākais – vēlme apgūt jauno informāciju un nākotnē pielietot šīs zināšanas praksē. Apmācību praktikuma gaitā tiks modelēta viena projekta izveides ideja.
 
Apmācību nodarbības notiks LNS birojā Elvīras ielā 19, Rīgā gan darba dienās, gan brīvdienās. Tās ilgs 72 stundas un plānotasno 2013. gada februāra līdz 2013. gada aprīlim. Plānotais apmācību ilgums dienā – 6 stundas, kopumā notiks 12 nodarbības. Dalībniekiem tiks nodrošināti izdales materiāli un kafijas pauzes.
 
Lai pieteiktos apmācībām, ir jāaizpilda Pieteikuma veidlapa (varat aizpildīt šeit) un tā jāiesniedz personīgi LNS birojā Elvīras ielā 19, 2.stāvā, 6. kabinetā vai jāatsūta uz e-pastu: [email protected]  līdz 2012. gada 20. decembrim
 
ESF LNS projekta „Attīstības vektors” kopējās izmaksas ir 24 999.98 LVL, no kurām 92,04% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.
 
 
Teksts: Aija Sannikova, projekta vadītāja

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas