Search form

15.06.2015

Drukāt

Lasiet Kopsolī tematisko kopu „Draudzīga vide ” nr. 4 un padomājiet!

Photo


Vai tas  padarīs mani skaistāku vai – bojās man veselību? Pajautājiet to sev katrreiz, kad jūsu rokās nonāk kārtējā kosmētiskā prece skaistā bundžiņā vai  gar acīm nozib sadzīves ķīmijas līdzekļu kārtējā TV reklāma koši noformētās tūbiņās, pudelēs utt.

 Vismaz pamēģiniet salasīt sīciņiem burtiņiem sadrukāto ķīmisko vielu nosaukumu savirknējumu un tikai tad apsveriet, vai vērts izdot naudu par kārtējo „efektīvo” skaistumkopšanas līdzekli. Jo garāks saraksts, jo pakļaujat  lielākām briesmām visu savu organismu, jo mūsu āda ir tā dzīva sastāvdaļa, spējīga uzsūkt un noraidīt tālāk uz asinīm visu „barību”, ko tai piedāvājam. Bet caur  mūsu darbībām ar ķermeni, telpām, traukiem utt., tos mazgājot, kopjot, tīrot un šķīdumus aizvadot kanalizācijā, ilgākā laikā  saindējam arī apkārtējo dabisko vidi.

Daba pati dāsni mums piedāvā ļoti daudz citu dabisko ķermeņa kopšanas līdzekļu – par to jau minējām arī iepriekšējos pielikumos: kas meklē, tas atrod! Piedāvātās lapas „Draudzīga vide ” 4. numurs aicina ievērot piesardzību kosmētikas un dažādu sadzīves ķīmijas izstrādājumu iegādē un lietošanā, lai saglabātu savu un, protams, arī vides veselību.

Materiālu kopu „Draudzīga vide” nr.4 varat lasīt šeit.

Piezīme: šajā tematisko materiālu kopā varējām piedāvāt tik daudz lasītājiem vajadzīgu materiālu, ka visi nesatilpa „Kopsolī” paredzētajās 2 lappusēs, tāpēc papildus materiālus pievienojām digitālajā versijā, ko varat lasīt šeit.

 

Ilze Kopmane

 

MATERIĀLS TAPIS AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA FINANSIĀLU ATBALSTU

Projektu finansē Latvijas vides aizsardzības fonds – 2939 EUR (70 %) un 
līdzfinansē Latvijas Nedzirdīgo savienība – 1242.40 EUR (30 %).


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas