Search form

Sociālās ziņas

Photo
Photo

Par AS „Latvenergo” elektrības norēķinu karšu saņemšanu

27.05.2013

Rīgas Sociālais dienests līdz 2013. gada 31. decembrim turpina AS „Latvenergo” elektrības norēķinu karšu (53,70 LVL vērtībā) dāvinājuma 2. akciju

Photo

NVA atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam – laba iespēja jauniešiem – bezdarbniekiem

20.05.2013

Lai veicinātu jauniešu darbu bez atlīdzības sabiedrības labā, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt biedrību un nodibinājumu pieteikumus dalībai aktīvās nodarbinātības pasākumā „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam”.

Photo

Rīgā atvērts pirmais ziedojumu izdales punkts

10.05.2013

Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai”, pilnveidojot pārtikas atbalsta sniegšanas veidus Rīgā, Tallinas ielā 81, atvērusi ziedojumu izdales punktu „Māja atbalstam”, kas kalpos par vietu, kur satikties palīdzības lūdzējam un ziedotājam, kurš vēlas atbalstīt nelaimē nonākušos.

Photo

Kādus pakalpojumus var saņemt cilvēki ar dzirdes traucējumiem

08.05.2013

„Latvijas Vēstneša” portāls piedāvā skaidrojumu, kādu atbalstu piedāvā valsts cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem. Atbalstam valsts piedāvā apmaksātus sociālās rehabilitācijas, surdotulka pakalpojumus un tehniskos palīglīdzekļus jeb surdotehniku.

Photo

Bērnu invalīdu vecāki varēs vieglāk pieteikties priekšlaicīgai pensijai

24.04.2013

Vecāki, kuriem ir bērns ar invaliditāti, varēs saņemt Veselības un darbspēju ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) izziņu par bērna veselības stāvokļa atbilstību invaliditātei. Tas ļaus vecākiem vieglāk pieteikties valsts vecuma pensijas saņemšanai ar atvieglotiem noteikumiem.

Photo

Rīgas Austrumu slimnīcas infektologi informē: Ērču aktivitātes sezona ir sākusies

19.04.2013

Rīgas Austrumu slimnīcas stacionāra Infektoloģijas centrā 16. aprīlī reģistrēts pirmais gadījums, kad cilvēkam noņemta piesūkusies ērce. Tā kā cilvēks nebija vakcinējies pret ērču encefalītu, viņš nodeva ērci laboratoriskai pārbaudei, lai uzzinātu, vai tā nav inficēta ar encefalīta vīrusu.

Photo

Pievērsiet uzmanību savas sirds veselībai

10.04.2013

2013. gadu Veselības ministrija pasludinājusi par Sirds veselības gadu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību sirds veselības sirds un asinsvadu slimību ierosinātāju mazināšanai: smēķēšanai, augstam asinsspiedienam, neveselīgiem uztura paradumiem un mazkustīgam dzīvesveidam.

Photo

Rīgas Sociālais dienests aicina neatlikt uz pēdējo brīdi pieteikšanos pabalstam pārtikas iegādei

19.03.2013

Rīgas Sociālais dienests tikai līdz 2013. gada 31. martam pieņems iesniegumus pabalstam pārtikas iegādei. Pabalsts tiek piešķirts ar mērķi sniegt vienreizēju materiālu atbalstu pārtikas iegādei tām personām, kuras deklarējušas pamata dzīvesvietu Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā.

Photo

Strādājošie varēs piedalīties mūžizglītības pasākumos

07.03.2013

Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu līdzfinansētajos mūžizglītības pasākumos (kursos, apmācību nodarbībās utml.) turpmāk būs lielāka iespēja iesaistīties bezdarba riskam visvairāk pakļautajiem – nodarbinātiem un pašnodarbinātiem cilvēkiem vecumā virs 45 gadiem, kā arī cilvēkiem vecumā no 25 – 44 gadiem (ieskaitot), kuri atbilst vismaz vienam kritērijam: cilvēkam ir noteikta invaliditāte; ir divi vai vairāk bērnu vecumā līdz 18 gadiem; cilvēks ir atzīts par trūcīgu. Tas ļaus mērķtiecīgāk atbalstīt strādājošos, kuriem ir lielākais risks palikt bez darba.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas