Search form

23.05.2012

Drukāt

Priekšzīmīgs piedāvājums cilvēkiem ar invaliditāti

Photo

Eifeļa nacionālais parks atrodas Vācijā, 65 kilometrus uz dienvidrietumiem no Ķelnes un ir dibināts 2004. gadā. Tas ir 110 km2 liels, un tā moto ir „Ļaut dabai būt dabai”.


Jau vairākus gadus nacionālais parks cenšas piedāvāt pakalpojumus arī cilvēkiem ar invaliditāti, lai arī viņiem būtu iespēja baudīt dabas skaistumu un daudzveidību. Tā arī tika izveidots speciāls piedāvājums nedzirdīgiem un vājdzirdīgiem cilvēkiem. Līdztekus blakus parka oficiālajai mājaslapai internetā norādīta arī mājaslapa „bez barjerām” (http://www.eifel-barrierefrei.de/), kurā katra noteikta mērķgrupa, piemēram, cilvēki ar dzirdes traucējumiem var izvēlēties viņiem paredzētu piedāvājumu.
 
Tā, piemēram, parka viesi ar dzirdes traucējumiem var iepriekš pārlūkot visas ekskursijas un vides izglītības programmas. Parka pārvaldē iespējams pasūtīt bezmaksas dzirdes pastiprinātājus. Nedzirdīgus cilvēkus individuālos pārgājienos izvadā īpaši apmācīti nacionālā parka eksperti, kas nodrošina tulkošanu zīmju valodā.
 
Arī oficiālajā mājaslapā (www.nationalpark-eifel.de) ir video zīmju valodā, kurā pastāstīts par nacionālo parku, ir izskaidroti parka kārtības noteikumi utt.

 
Sagatavoja: laikraksts „Kopsolī” 

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas