Search form

WFD un EUD ziņas

14.05.2015

LNS biedri tiekas ar EUD un WFD prezidentiem (video)

Vakar, 13. maijā, Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) prezidents Dr. Markku Jokinens un Pasaules nedzirdīgo federācijas (WFD) prezidents Kolins Allens tikās ar LNS biedriem „Rītausmā”.

11.05.2015

Kādi ir EUD sasniegumi un turpmākie uzdevumi

15. – 17. maijā Rīgā notiks Eiropas Nedzirdīgo organizācijas (EUD) organizēts plašs pasākumu komplekss ar semināru un EUD Ģenerālo asambleju. Turklāt arī EUD šogad rudenī atzīmēs savas pastāvēšanas apaļo jubileju – 30. gadskārtu. Šajā sakarā „Kopsolī” uz dažiem jautājumiem lūdza atbildēt EUD prezidentu MARKU JOKINENU.

27.04.2015

Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) dalībvalstu pārstāvji laipni lūgti Rīgā (video)

EUD mājaslapā ievietota videoziņa par tās gadskārtējo saietu ar darbnīcām, semināru, atklāto diskusiju un Ģenerālo asambleju 14. – 17. maijā, kas šogad notiek Latvijā, Rīgā, viesnīcā Radisson Blu.

24.03.2015

Somijā – zīmju valodai savs likums (video)

Somijas Nedzirdīgo asociācija informē: „ Mēs esam priecīgi paziņot, ka Somijas parlamentā 12. martā apstiprināts Zīmju valodas likums.”

23.03.2015

Par komunikācijas iespējām nedzirdīgiem cilvēkiem dabas katastrofu un citos masveida ārkārtas gadījumos

Pasaules Nedzirdīgo federācija (WFD) un Pasaules zīmju valodas tulku asociācija (WASLI) sniegušas kopīgu Paziņojumu ar aicinājumu ievērot un veicināt nedzirdīgo cilvēku tiesības piedalīties valsts pārvaldē, sabiedriskajās aktivitātēs un citās dzīves jomās kā vienlīdzīgiem pilsoņiem.

10.02.2015

Gatavošanās EUD pārstāvju uzņemšanai maijā

9. februārī Latvijā viesojās Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD - The European Union of the Deaf) pārstāvis Dāvids Heijs (David Hay), lai apspriestu gatavošanos EUD semināram un Ģenerālajai asamblejai, kas notiks šī gada 14. – 17. maijā.

13.01.2015

LNS ierodas Eiropas Nedzirdīgo savienības pārstāve

13. janvārī LNS darba vizītē ieradās Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) politikas pārraudzītāja Petra Soderkvista (Söderqvist). Viņas vizītes mērķis bija pārrunāt gatavošanos EUD kārtējam semināram un Ģenerālajai Asamblejai (ĢA), kura šoreiz notiks Latvijā 14. – 17. maijā.

02.09.2014

Atzīmējot Starptautisko nedzirdīgo nedēļu (video)

PNF prezidenta Kolina Allena uzruna: katru gadu pēdējā pilnajā septembra nedēļā nedzirdīgie cilvēki visā pasaulē pulcējas dažādos pasākumos, lai pēc Pasaules nedzirdīgo federācijas (PNF) aicinājuma kopā atzīmētu Starptautisko nedzirdīgo nedēļu.

27.05.2014

EUD darbnīcas, seminārs un Ģenerālā asamblejā Grieķijā

No 15. līdz 18. maijam Grieķijas galvaspilsētā Atēnās notika Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) rīkotā darbnīca, seminārs un Ģenerālā asambleja, kurā no Latvijas piedalījās LNS prezidents Edgars Vorslovs. Gan darbnīcu, gan semināra tēmas bija vērstas uz nedzirdīgo iekļaušanos politiskajos procesos.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas