Search form

01.10.2008

Drukāt

RNBIPS lūdz dāvināt datortehnikas komponentes (13.04.)

    Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskola ir uzsākusi visu skolas kabinetu un klašu telpu datorizāciju. Skolas mērķis - lai ikvienā klasē un kabinetā skolēniem un skolotājiem būtu piee...
 
 
Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskola ir uzsākusi visu skolas kabinetu un klašu telpu datorizāciju. Skolas mērķis - lai ikvienā klasē un kabinetā skolēniem un skolotājiem būtu pieejams dators ar ātrgaitas interneta pieslēgumu. Mēneša laikā pašu spēkiem mums ir izdevies datorizēt 12 klases un kabinetus. Klasēs uzstādītie firmas DELL ražotie Pentium III un Pentium IV datori ir Rīgas domes īpašums vai arī tie skolai uzdāvinātie datori.
Datoru darba ražīgumu un ātradarbību ietekmē ierobežotais operatīvās atmiņas apjoms - 128 MB RAM.
Varbūt Jums mājās ir vecs dators, kuram ir lieka operatīvā atmiņa (SDRAM 100 vai 133 MHZ) - 128 MB vai 256 MB moduļi un Jūs tos varētu uzdāvināt skolai? Būsim priecīgi par šo iespēju.
Datori klasēs un kabinetos ļauj mūsu skolēniem izmantot jaunas mācību procesa organizācijas metodes un paņēmienus, izmantot skolas bibliotēkā esosšos CD ar mācību un video materiāliem (arī LNS Zīmju valodas centra u.c. sagatavotos mācību materiālus), meklēt informāciju internetā, izmantot tiešsaistes komunikācijas programmas (MSN, Skype u.c.), lasīt e-pastu u.tml.
Kad visās klasēs un kabinetos būs uzstādīti datori ar ātrgaitas interneta pieslēgumu, skola būs gatava izmantot skolvadības sistēmu "e-klase" .
Pateicoties Jūsu atbalstam un atsaucībai, tas varētu būt jau šoruden...
 
Papildus informācija pa tālruni 7288902, e-pastu: [email protected] vai skolā pie dir.v.inform. Dzintara Stepāna.

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas