Search form

27.03.2015

Drukāt

Izdota pirmā materiālu kopa „Draudzīga vide”

Photo

Vai jau iepazināties ar LNS projekta „Draudzīga vide jāveido pašiem” pirmo materiālu apkopojumu laikraksta „Kopsolī” marta numurā?


Projekta darba grupa labprāt uzklausīs jūsu pārdomas, ierosinājumus un jautājumus, kas attiecas uz šīs kopas tematiku, tas ir – par atbildīgu rīcību ar ķīmiskajām vielām, ar kurām mums ir saskare ikdienā.  Tās satur daudzas mājsaimniecībā izmantojamās preces, kosmētika, pārtikas produkti utt., kas gan atvieglo mūsu dzīvi, gan arī ietver veselībai kaitīgas vielas.

Materiālu kopa nr.1 skaidro, kas ir ķīmiskās vielas vispār, kā tās ietekmē mūsu organismu, kā novērst vai vismaz mazināt kaitīgo vielu iespaidu, izmantojot tās paredzētiem mērķiem.

Esam jau veikuši arī mūsu lasītāju aptauju par vēlamām tēmām nākamajos „Kopsolī” kopu numuros (tādu kopā būs 8). Minētas gan vispārīgākas atbildes (kā, piemēram, par zaļo dzīvesveidu un dabas saglabāšanu nākotnei; par dabas resursu saprātīgu izmantošanu u.c.), gan pavisam konkrēti jautājumi (kur likt dažādus atkritumus; kādi veļas pulveri ir draudzīgi videi, ko darīt ar nederīgiem medikamentiem, kā uzlabot gaisa kvalitāti telpās utt.).

Veidojot nākamās materiālu kopas, ņemsim vērā šos priekšlikumus un meklēsim atbildes uz lasītāju jautājumiem.

Materiālu kopu "Draudzīga vide" nr.1 varat lasīt šeit.

 

Uzmanību – Zemes stunda!

Šīs publikācijas noslēgumā atgādināšu par Zemes stundu 28. martā, kas arī saistīta ar materiālu kopā ietverto dabas un vides aizsardzības tematiku. Šo stundu jau devīto reizi atzīmē visā pasaulē, vienā laikā izslēdzot gaismu uz vienu stundu, lai kur cilvēks būtu: mājā, darbā, sabiedriskajā telpā utt. Latvijas laika joslā tas jāveic  pl. 20.30.

Zemes stunda ir aicinājums katru dienu un katru stundu dzīvot dabai un videi draudzīgāk.

Skatīt vairāk: http://www.pdf.lv/zemes-stunda

 

Sagatavoja: Ilze Kopmane

 

 

MATERIĀLS TAPIS AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA FINANSIĀLU ATBALSTU
 
Projektu finansē Latvijas vides aizsardzības fonds – 2939 EUR (70 %) un
līdzfinansē Latvijas Nedzirdīgo savienība – 1242.40 EUR (30 %).

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas