Search form

10.11.2015

Drukāt

Zelta rudens Doles salā

Oktobra mēnesis parasti tiek apgleznots košās, rudenīgās krāsās. Šajā gadā visa Latvija bija noklāta ar čaukstošu zelta lapu segu.


Un tā sociālās rehabilitācijas komplekso pakalpojumu klientu grupa oktobra beigās devās ekskursijā uz Daugavas muzeju. Pa ceļam piestāja pie Ķekavas avota ūdens ņemšanas vietas. Katrs padzēra saldeni remdeno ūdeni. Klienti apmierināja slāpes un devās tālāk pa līkumotiem ceļiem ar rudens krāsām bagātu,skaistu skatu apkārt.

Daugavas muzejā grupu laipni sagaidīja muzeja darbinieces. Klientu grupa apskatīja daudzveidīgos muzeja eksponātus un fotogrāfijas. Visiem patika gides Lilitas Vanagas aizraujošais vēstures stāstījums par laika posmu no seniem laikiem līdz mūsdienām. 

Gides pavadībā pastaiga pa Doles salu izvērtās par lielu piedzīvojumu ar skaistiem zelta rudens skatiem un saules apspīdētām atpūtas vietām.

Meitenes salasīja kļavu lapas un puiši ar lielu adatu un diegu savēra kopā. Sanāca zelta sirds vainadziņš, kuru ielaidām Daugavas ūdeņos.

Paldies surdotulkam un šoferei Rotai Gulbei par tulkojumu, kura mūs pavadīja visu ceļojuma laiku.

Pie skaistiem, saules apspīdētiem skatiem gribējās atgriezties vairākkārt. Zelta rudens mūs visus uzlādēja ar pozitīvām emocijām.

 

Teksts: Genovefa Ņevjadomska
Foto: Airita Krasnā un Genovefa Ņevjadomska

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas