Search form

17.06.2016

Drukāt

Jaunākais – sestais Kopsolī numurs jau ceļā pie jums

Photo


Ko dara tagad, ko plāno paveikt nākotnē Eiropas Nedzirdīgo savienība savu dalībvalstu labā –  par to informē LNS prezidents, atskatoties uz EUD Ģenerālajā asamblejā pieredzēto un uzzināto. 

Daugavpilī nomainījusies uzņēmuma SIA LNS Dane vadība, par  šībrīža situāciju tur intervijās ar aizejošo direktori un jauno  vadību.

Kā dzīvo brāļi lietuvieši? Tikšanās Rītausmā – ir gan līdzības, gan atšķirības no mums. Kā jau visās valstīs tas mēdz būt: katrai maizes rikai sava garoza…

Lielā talantu parāde Rēzeknē, Gorā – bija ko redzēt, just un līdzi dzīvot. Paldies, paldies mūsu čaklajiem pašdarbniekiem un viņu vadītājiem! Visi rādīja, ko māk un spēj.

Šoreiz vēstures lapā – stāstījums par grupas braucienu pa vietām Latvijā, kas saistītas ar nedzirdīgo izglītību, skolām, kur mācījušies mūsu senči un strādājuši pazīstami nedzirdīgo pedagogi.

Noderēs praktiskās ziņas autobraucējiem un dzirdes aparātu lietotājiem, uzzināsiet par slaveniem nedzirdīgiem cilvēkiem pasaulē un, protams, arī par notikumiem sportā.

Fotokonkursa 4. kārta noslēgusies. Paldies dalībniekiem par jaukām bildēm ar acīmredzami uzlabotu kvalitāti. Visus, kas šo lasa, aicinām nekavējoši sūtīt bildes nākamajai kārtai, jo sakarā ar darbinieku atvaļinājumu JŪLIJA numuru gatavojam jau tagad – jūnijā.

Nākamais – 7. numurs iznāks 4. jūlijā!

 

Teksts: Ilze Kopmane


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas