Search form

26.04.2021

Drukāt

LTV piedāvājums maija svētkos

Photo

Maija svētkos LTV piedāvā noskatīties dažādas latviešu filmas un pārraides gan ar subtitriem, gan surdotulkojumu!

Sestdien, 1. maijā, kad atzīmējam Darba svētkus un Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienu, 
LTV ēterā skatāmas iemīļotas latviešu mākslas filmas ar subtitriem, 
bet pirms tam, plkst. 9.45, Zviedrijas ģimenes filma “Lennebergas Emīla jaunie nedarbi” par palaidnīgā, bet sirsnīgā puisēna piedzīvojumiem. 
Pēc tam, plkst. 11.20, mākslas filmas “Ābols upē” – mierpilns un poētisks vēstījums par dzīvi Zaķusalā 70. gadu vidū. 
Vēlāk, plkst. 14.15, mākslas filma “Dāvana vientuļai sievietei” – humorpilns stāsts par vieglo automašīnu zagļiem un par to, kā milicija medī šos veiklos zeļļus. 
Uzreiz pēc tam, plkst. 15.30 – latviešu mākslas filma “Paradīze 89”. Tā vēsta par divām rīdziniecēm, kuras ierodas laukos pie savām māsīcām satraucošu politisko notikumu fonā. Plkst. 17.05 – krāšņā BBC dokumentālā filma “Ideālā planēta. Saule” – šoreiz neatkārtojamie kadri un tuvplāni veltīti, lai izpētītu, kādu ietekmi uz mūsu planētu un tās dzīvo radību atstāj tik svarīgais debesu spīdeklis – Saule. 
Vakarā, plkst. 21.05, animēta dokumentālā filma “Mans mīļākais karš”, kas ir režisores Ilzes Burkovskas-Jakobsenas stāsts par pieaugšanu absurda pilnajā laikā no 70. gadiem līdz Latvijas neatkarības atjaunošanai. 

Otrdien, 4. maijā, kad Latvijā atzīmē Latvijas neatkarības atjaunošanas dienu, LTV piedāvā divas pārraides ar surdotukojumu internetā!
Plkst. 12.00 internetā ar surdotulkojumu būs skatāma Saeimas svinīgā sēde
bet plkst. 14.00 ar surdotulkojumu internetā tiešraidē no Daugavpils varēsim vērot Nacionālo bruņoto spēku sveicienu Brīvības svētkos.
Šajā dienā varēs noskatīties vēl trīs subtitrētas latviešu mākslas filmas, kas liks mums gan pasmieties, gan nobirdināt kādu asaru, gan grimt atmiņās un pārdomās. 
Plkst. 12.30 – latviešu mākslas filma “Ceplis”, kurā nepārspējamais Eduards Pāvuls iejuties uzņēmēja Edgara Cepļa lomā. Kurš gan neatceras viņa spārnoto frāzi: “Es biju varens. Un būšu!”. 
Pēc tam, plkst. 14.45, vēl viena filma ar Eduardu Pāvulu galvenajā lomā – “Pie bagātās kundzes”
bet plkst. 16.25 – Raiņa populārās lugas ekranizācija, filma “Pūt, vējiņi!” ar bagātīgu latviešu aktieru plejādi. 

 Linda Vanaga LTV 
Satura adaptācijas nodaļas projektu vadītāja

Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas