Search form

16.07.2021

Drukāt

LTV: Tokijas Olimpiskās spēles ar tulkojumu zīmju valodā

Photo

LTV piedāvā sekot līdzi Tokijas Olimpiskajām spēlēm, nodrošinot olimpiādes pārraides ar surdotulkojumu gan ēterā, gan internetā.

23. jūlijā plkst. 13.00 LTV7 ēterā un arī internetā varēs vērot Olimpisko spēļu atklāšanas studiju. Uzreiz pēc tam, plkst. 14:00, ēterā un internetā ar surdotulkojumu būs skatāma Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija.

Līdz 8. augustam skatītāji varēs sekot līdzi olimpisko spēļu norisēm – katru dienu plkst. 18.35 internetā būs skatāmas Olimpiskās sporta studijas ar surdotulkojumu.

Savukārt 8. augustā plkst. 13.50 LTV7 ēterā un internetā pārraidīs Olimpisko spēļu noslēguma ceremoniju ar surdotulkojumu.

Kopš 1948. gada vasaras olimpiskās spēles notikušas ik pēc četriem gadiem. Pasaules vēsturē līdz šim atceltas tikai trīs olimpiskās spēles, un visos gadījumos tas notika kara dēļ. Pērn, 2020. gadā, Olimpiskās spēles atkal tika pārceltas – šoreiz Covid-19 dēļ.
Šogad tās norisināsies Tokijā no 23. jūlija līdz 8. augustam. Pašlaik Latvijas komandā apstiprināti 30 sportisti 14 sporta veidos: 3x3 basketbolā, cīņā, džudo, jātnieku sportā, karatē, modernajā pieccīņā, peldēšanā, pludmales volejbolā, riteņbraukšanā šosejā un BMX, smaiļošanā, svarcelšanā, šaušanā, tenisā un vieglatlētikā. Komandas vidējais vecums ir 28 gadi.
Īpašs gandarījums, ka Latvija tiek pārstāvēta tādos sporta veidos, kas pirmo reizi ir iekļauti olimpisko sacensību programmā – basketbols 3X3 un karatē, savukārt Kristaps Neretnieks un viņa komanda ir atgriezuši jātnieku sportu Latvijas komandas sastāvā.

Sīkāku informāciju par olimpiskajiem sasniegumiem varēs atrast arī portālā lsm.lv.

Linda Vanaga,
LTV Satura adaptācijas nodaļas projektu vadītāja

Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas