Search form

01.12.2023

Drukāt

TV4 piedāvā raidījumus ar tulkojumu zīmju valodā un subtitriem latviešu valodā.

Photo

RUNA:JAM! - Īpaši veltīts jauniešiem, bet domāts ikvienam, kurš interesējas par mūsdienu lielajiem jautājumiem. (Bez)maksas sports - Profesionālais sports un nauda – raidījums pievēršas tieši sporta finansiālo jautājumu analīzei un izvērtēšanai.


RUNA:JAM!

Īpaši veltīts jauniešiem, bet domāts ikvienam, kurš interesējas par mūsdienu lielajiem jautājumiem.

Chat GPT, OnlyFans, dzimums un dzimte, sazvērestības teorijas, hroniska būšana online ir tikai daži no šīs sezonas karstajiem tematiem, par kuriem studijā ar Karmenu Stepanovu diskutēs sabiedrībā zināmi cilvēki, nozares eksperti un jauniešu auditorijas autoritātes.

12 informatīvi analītisko un izglītojošo stāstu un diskusiju sērijas mērķis ir rosināt jauniešus un visus pārējos skatītājus vieglā formā izzināt un saprast kā darbojas dažādi mūsdienu fenomeni, rosināt kritisko domāšanu un vēlmi izzināt apkārt notiekošo.

Raidījums zīmju valodā vērojams TV4 katru otro pirmdienu plkst.21. Visas epizodes pieejamas TV4 Youtube kanālā.

https://youtu.be/SRoZkXK8CZ4

https://youtu.be/NfIkGpC17F0

https://youtu.be/FSzpK6FQCug


(Bez)maksas sports

Profesionālais sports un nauda – raidījums pievēršas tieši sporta finansiālo jautājumu analīzei un izvērtēšanai.

Profesionālais sports globāli ir kļuvis par biznesu, kurā uzvaras un zaudējumi vairs nav izšķirošie, svarīgākie ir ienākumi un peļņa. Latvijas sports savukārt ir specifiskā situācijā, jo to par biznesu nosaukt jau ir krietni grūtāk. Raidījumā tiek sīkāk apskatīta Latvijas sporta nozares finansiālā puse, vērtējot to gan no pašu sportistu, gan klubu, gan valsts organizāciju, gan skatītāju perspektīvas.

Raidījuma tēmu saraksts aptver tādus jautājumus kā "Latvijas klubu finansiālā situācija", "Lielo starptautisko sporta pasākumu rīkošana" un "Latvijas sporta finansēšanas kārtība", kas beigās novedīs pie galvenā jautājuma - kas ir sporta primārais mērķis Latvijā?.

Raidījums zīmju valodā vērojams TV4 katru otro otrdienu plkst.21. Visas epizodes pieejamas TV4 Youtube kanālā.

https://youtu.be/OVARrCxqO6c

https://youtu.be/XxYrPJIwViA

https://youtu.be/ak_v6D9_cU4


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas