Search form

27.10.2004

Drukāt

Pasaules Nedzirdīgo federācija lūdz palīdzību

Latvijas Nedzirdīgo savienība saņēmusi lūgumu no Pasaules Nedzirdīgo federācijas prezidenta M. Jokinena sniegt finansiālu atbalstu federācijas darbam. Federācijai joprojām turpinās finansiālas problēm...

Latvijas Nedzirdīgo savienība saņēmusi lūgumu no Pasaules Nedzirdīgo federācijas prezidenta M. Jokinena sniegt finansiālu atbalstu federācijas darbam. Federācijai joprojām turpinās finansiālas problēmas, kuras neizdodas atrisināt jau ilgāku laiku. Skandināvijas nedzirdīgo organizācijas atbalsta federāciju, tomēr tas ir nepietiekami, tāpēc WFD vēršas pie visiem pilntiesīgajiem locekļiem ar lūgumu atbalstīt savu darbību. Viens no piedāvātajiem veidiem,  kā to varētu darīt, ir vākt ziedojumus starp nedzirdīgajiem, kas gribētu atbalstīt WFD darbu (1, 5, 10 USD no cilvēka kopā pa visu pasauli varētu veidot iespaidīgu summu). Tiek aicināti arī iestāties WFD individuālie biedri, vai asociētās organizācijas, kuras arī varētu maksāt biedru naudas, līdz ar to uzturēt WFD.
Par stāvokļa nopietnību liecina tas, ka WFD prezidents M. Jokinens brīdina, ka, ja turpināsies līdzšinējais stāvoklis, tad būs jāslēdz WFD Ģenerālais sekretariāts un WFD nevarēs cīnīties par 70 milj. nedzirdīgo interesēm.
Ja jūs ieinteresējusi  šī problēma, lūdzu kontaktēties ar LNS prezidentu A.Pavlinu.

Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas