Search form

Jaunumi

Photo

Aicinām doties ekskursijā uz Spīķeriem un Centrāltirgu

23.10.2013

LNS Rīgas biedrības Raiņa vakarskolas grupa aicina interesentus iepazīt un no jauna atklāt sen zināmo Rīgu!

Photo
Photo

Radīts jaunākās paaudzes kohleārais implants

22.10.2013

Vācijā, Nirnbergā no 16. līdz 18. oktobrim notikušajā starptautiskajā Eiropas Dzirdes aparātu akustiķu savienības kongresā prezentēta jauna kohleārā implanta sistēma – firmas „Cochlear” izstrādājums „Nucleus 6 System”, ziņo Austrijas nedzirdīgo ziņu portāls.

Photo

Japānā sāk atzīt zīmju valodu

21.10.2013

Totori prefektūras* asambleja oktobra sākumā oficiāli atzina zīmju valodu un uzdeva vietējām valsts un pašvaldības iestādēm veikt pasākumus, lai nodrošinātu nedzirdīgajiem pieejamu vidi un radītu apstākļus, lai nedzirdīgos varētu apkalpot zīmju valodā, ziņo portāls The Japan Times.

Photo
Photo

Ventspils biedrība saka paldies brīvprātīgajiem palīgiem

21.10.2013

10. oktobrī Ventspils biedrībā viesojās pilsētas sociālā dienesta pārstāvji, lai uz vietas paskatītos, kā dzīvo un darbojas nedzirdīgie ļaudis. Jāteic uzreiz, ka viņi bija priecīgi pārsteigti par glīti izremontētām kluba telpām un apmierināti ar mūsu sniegto informāciju.

Photo
Photo

ASV: Domā, kā palīdzēt nedzirdīgajiem dabas stihiju laikā

18.10.2013

Spēcīgas tornado vēja brāzmas un plūdu ūdeņi var apdraudēt ikvienu no mums, bet Tenesijas štata vietējo pašvaldību vadība plāno īpaši parūpēties par nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem, lai par tuvojošos dabas stihiju viņus brīdinātu vibrējošs spilvens, ziņo portāls USATODAY.com.

Photo
Photo

Sabiedrībai grūti pieņemt ārzemju TV raidījumus ar subtitriem

17.10.2013

15. oktobrī „Latvijas Avīze” publicēja rakstu „Televīzija – svešvalodu klase”, kurā parādīta sabiedrības pretrunīgā attieksme jautājumā par Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sagatavotajiem grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, kas paredz atteikšanos no televīzijas raidījumu ieskaņošanas un pakāpenisku pāreju uz subtitrēšanu un dublēšanu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas