Search form

Jaunumi

Aicinājums uz Rīgas biedrības konferenci

19.05.2015

Lūdzam visus delegātus piedalīties Rīgas reģionālās biedrības 37. konferencē 2015. gada 30. maijā pl.10 Rītausmā, Rīgā, Kandavas ielā 27.

Photo
Photo

Seminārs: Par nedzirdīgo personu nodarbinātību nākotnē – pieredze, situācija, rīcība (foto)

18.05.2015

Projekta „Aktīvi nākotnei” aktīvo diskusiju sesijas „Nedzirdīga persona ES darba tirgū” ietvaros 15. maijā Radisson Blu Hotel Latvija konferenču zālē risinājās seminārs „Nedzirdīgo personu nodarbinātība nākotnē. Pieejas, rīcība, soļi”.

Photo

Mātes diena Ventspilī – jauka, jautra, noderīga

18.05.2015

9.maijā Ventspils RB atzīmēja Mātes dienu. Kluba vadītājā Raisa bija sagatavojusi šim notikumam veltītu spēli ar jautājumiem.

Photo
Photo

Notiek darbnīca par nedzirdīgo personu nodarbinātību un pārvietošanās brīvību

14.05.2015

14.maijā Rīgā notika Latvijas Nedzirdīgo savienības rīkota darbnīca „Nodarbinātība un pārvietošanās brīvība”, ievadot trīs dienu pasākumu ciklu projekta „Aktīvi nākotnei” laikā.

Photo
Photo

LNS biedri tiekas ar EUD un WFD prezidentiem (video)

14.05.2015

Vakar, 13. maijā, Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) prezidents Dr. Markku Jokinens un Pasaules nedzirdīgo federācijas (WFD) prezidents Kolins Allens tikās ar LNS biedriem „Rītausmā”.

Photo

Personām ar III invaliditātes grupu nebūs jāmaksā ceļa nodoklis

14.05.2015

Turpmāk no ceļa nodokļa būs atbrīvotas arī personas ar III invaliditātes grupu, kurām īpašumā, valdījumā vai turējumā ir viens vieglais automobilis, motocikls, tricikls vai kvadracikls. Lai saņemtu nodokļa atbrīvojumu, vairs nevajadzēs savu automašīnu īpaši pielāgot vai aprīkot ar automātisko pārnesumkārbu, informē Saeimas preses dienests.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas