Search form

Jaunumi

Photo

Rēzeknes RB patriote Inese sniedz interviju radio raidījumam “Pi myusim Latgolā”

10.06.2016

Intervijas “Inese Geduša: Ja cilvēki ir atvērti komunikācijai, nekādiem ierobežojumiem nevajag būt” tekstu var lasīt šeit.

Photo

LNS jaunieši māca zīmju valodu dzirdīgiem vienaudžiem (foto, video)

07.06.2016

LNS Jauniešu centrs īstenojis pirmo aktivitāti “LNS Jauniešu centra darbības stratēģijas plāna 2016. – 2020. gadam” ietvaros. Lai realizētu vienu no mērķiem – iesaistītu dzirdīgos jauniešus nedzirdīgo sabiedrībā, kā arī attīstītu nedzirdīgo kultūru sadarbībā ar dzirdīgajiem, Jauniešu centrs sadarbībā ar jauniešu studiju „BaMbuss” organizējis pirmo aktivitāti – zīmju valodas nodarbības dzirdīgajiem jauniešiem.

Photo

Par mums masu medijos: Latgales televīzijā – LNS amatiermākslas festivāls!

07.06.2016

Visiem, visiem, kas 4. jūnijā ne kā dalībnieki, ne arī kā skatītāji nepiedalījās lieliskajā nedzirdīgo talantu parādē Rēzeknē, vēstniecībā “Gors” !

Photo

Festivāls sniedz iespēju nedzirdīgo cilvēku pasaules uztveres labākai iepazīšanai

07.06.2016

“Lai atklātu īpašo klusuma pasauli un zīmju valodas iespējas dažādās mākslinieciskās aktivitātēs, tostarp dziedāšanā, dejošanā un pantonīmās, Rēzeknē uz 20. Latvijas nedzirdīgo amatiermākslas festivālu no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem ieradušies pašdarbnieki ar īpašām vajadzībām…”

Photo
Photo

Divdesmitais festivāls – notikums, kas paliks labā atmiņā (foto, video)

06.06.2016

Tā atzina daudzi LNS 20. amatiermākslas festivāla “Rēzekne – zilo ezeru zeme” dalībnieki un skatītāji pēc jubilejas koncerta 4. jūnijā Rēzeknē, vēstniecības “Gors” lielajā zālē.

Photo

Unikāls koncerts Gorā aicina: nojauc barjeras un atver sirdi!

“Rēzekne – zilo ezeru zemē” – ar tādu devīzi 4. jūnijā pl. 13 Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē, Pils ielā 4 norisināsies Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) organizētais 20. amatiermākslas festivāls. Jubilejas festivālā dalību pieteikuši 12 amatiermākslas kolektīvi no visiem Latvijas novadiem.

Photo

Latvijas Radio ik dienu sniedz ziņas vieglajā valodā – lasi internetā!

03.06.2016

Latvijas Radio pirmais Latvijā sācis regulāri raidīt ziņas arī vieglajā valodā, izveidojot ikvakara raidījumu “Vienkārši par svarīgo”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas