Search form

Jaunumi

Photo

Latvijas Radio: Nedzirdīgo dienā atgādina – kopienai lielākās grūtības ir atrast darbu un saņemt izglītību

25.09.2023

24. septembris ir Pasaules nedzirdīgo diena, ko jau daudzus gadus atzīmē arī Latvijā. Ar to noslēgsies Nedzirdīgo nedēļa, kuras laikā notika visdažādākie pasākumi, kuru mērķis – veicināt nedzirdīgo kopienas pilnvērtīgāku iekļaušanos sabiedrībā. Latvijā kopumā ir aptuveni 2000 nedzirdīgu cilvēku un 30 000 cilvēku ar nopietniem dzirdes traucējumiem. Lai arī sabiedrības attieksme pret viņiem kļūst aizvien saprotošāka, tomēr joprojām bieži vien viņiem nākas justies kā "otrā plāna cilvēkiem".

Photo
Photo

LNS atpazīstamības kampaņa “Mēs esam dažādi, bet mūs vieno LNS”

22.09.2023

20. septembrī, jaunatklātajās Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) Dienas centra telpās Elvīras ielā, notika LNS projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” 2. aktivitātes “Kampaņa organizācijas atpazīstamības un pozitīva publiskā tēla veicināšanai pilsoniskās sabiedrības attīstībai” diskusija. 

Photo

TV3: Pētījums atklāj, ka 40% nedzirdīgo nav zināšanu par savām tiesībām (video)

20.09.2023

18. septembrī projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” ietvaros notikušajā preses konferencē piedalījās vairāki žurnālisti, arī no TV3.

Photo

LTV: Lūdz nodrošināt tulkojumu zīmju valodā svarīgos pasākumos (video)

19.09.2023

Vakar, 18. septembrī, projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” ietvaros notikušajā preses konferencē piedalījās vairāki žurnālisti, tostarp LTV Ziņu dienests.

Tas tika atspoguļots LTV "Dienas Ziņās" pl.18 un "Panorāmā" pl.20.00.

Photo
Photo

Projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” preses konference

18.09.2023

Šodien, 18. septembrī,  notika biedrības “Latvijas Nedzirdīgo savienība” (LNS) rīkotā preses konference par projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” norisi.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas