Search form

Jaunumi

Photo

Šoreiz uz Lietuvu, nākamreiz – vēl tālāk

14.11.2013

Pēc ekskursijas Igaunijā biedri lūdza organizēt braucienu arī uz Lietuvu. Atsaucoties uz šo lūgumu, 9. – 10. novembrī Rīgas biedrība veda lielu biedru grupu uz Lietuvu. Šajā izbraukumā piedalījās 51 biedrs – rīdzinieki, jelgavnieki un tukumnieki.

Photo

Arnolds Pavlins saņem LVAF „Lāčplēsis” Goda zīmi bronzā

14.11.2013

Bijušais LNS prezidents Arnolds Pavlins par pašaizliedzīgu darbu nedzirdīgo kopienas saliedēšanā, attīstībā, ideju realizēšanā dzīvē kā Latgalē, tā visā Latvijā šodien, 13. novembrī saņēma Latvijas valsts aizsardzības fonda (LVAF) „Lāčplēsis” apbalvojumu – Goda zīmi bronzā.

Photo

Biļetes uz Roba Roja šovu var nopirkt savlaicīgi

14.11.2013

Pēc vairāku cilvēku lūguma, no šodienas tiek sākta biļešu pārdošana uz nedzirdīgā Austrālijas mākslinieka Roba Roja (Rob Roy) šovu.

Photo

ASV: Nedzirdīga cilvēka smadzenes darbojas atšķirīgi

13.11.2013

Cilvēkiem, kas ir nedzirdīgi kopš dzimšanas, uztvere ar tausti ir savādāka nekā cilvēkiem ar normālu dzirdi – pie šāda secinājuma nonākuši Oregonas Universitātes (ASV) zinātnieki. Pētījumi apliecina, ka agrīns dzirdes zudums būtiski ietekmē smadzeņu turpmāko darbību.

Photo

Nedzirdīgais Pēteris Balodis joprojām nav atradies

13.11.2013

Policija un tuvinieki joprojām turpina meklēt nedzirdīgo Pēteri Balodi, kurš 7. novembrī neatgriezās savās mājās Rīgā, Jaunciemā, pēc pastaigas ar suni.

Photo

Gudrinieku sacensība Kuldīgā – četru stundu garumā

12.11.2013

9. novembra dienas vidū – pulksten divpadsmitos Kuldīgas biedrībā sākās konkurss „Prāta spēles 2013”. Pasākuma vadītāja Līga Immure bija sagatavojusi 200 (!) jautājumus par dažādām tēmām.

Photo
Photo

Nedzirdīgo sports pasaulē

11.11.2013

Nedzirdīgo videoziņu portāls H3.tv piedāvā pasaules nedzirdīgo sporta ziņu apkopojumu.

Photo
Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas