Search form

Jaunumi

Photo

Iespēja izmēģināt FM sistēmu.

31.01.2013

2. februārī no pl. 11 Kultūras centrā „Rītausma” dzirdes aparātu lietotājiem būs iespēja izmēģināt LMT dāvināto FM sistēmu, kura cilvēkiem, kuri lieto dzirdes aparātus vai implantus, palīdz dzirdēt vēl labāk.

Photo
Photo

Turpinās AS „Latvenergo” elektrības norēķinu dāvanu karšu izsniegšanas atbalsta kampaņa Rīgas sociāli mazaizsargātajām ģimenēm ar bērniem

30.01.2013

Karšu izsniegšana turpināsies līdz 31. martam, un par iespēju tās saņemt jāinteresējas savā Rīgas Sociālā dienesta teritoriālajā centrā (adreses minētas tālāk).

Photo

Latvijas radio 4 programmas Doma laukums sižetā (22.01): Latvijas nedzirdīgo sportistu līdzdalību Nedzirdīgo olimpiskajās spēlēs apdraud naudas trūkums

29.01.2013

Šogad Bulgārijā notiks 22. vasaras Nedzirdīgo olimpiskās spēles. Paredzams, ka tajās piedalīsies trīsarpus tūkstoši nedzirdīgo sportistu no visas pasaules. Neraugoties uz to, ka Latvijā startam šajās sacensībās gatavojas vairāk nekā divdesmit sportistu ar dzirdes traucējumiem, aizbraukt uz tām varēs tikai daži no viņiem. Iemesls – katastrofāls finansējuma trūkums.

Photo

Izraēla: pieprasa valdībai saglabāt valsts finansējumu (video)

28.01.2013

Tūkstošiem nedzirdīgo izraēliešu pagājušā gada decembra beigās bija sapulcējušies Telavivā pie valdības ēkas, lai protestētu pret Izraēlas valdības lēmumu samazināt izdevumus surdotulku apmaksai no valsts budžeta.

Photo
Photo
Photo

Agrīna zīmju valodas apmācība nodrošina sekmīgu komunikāciju mūža garumā (video)

24.01.2013

Zviedrijā uzņemta filma par to, kādu labumu nedzirdīgiem bērniem dod zīmju valodas agrīna apmācība. Pirmo reizi tā tika demonstrēta pagājuša gada septembrī konferences par bērnu zīmju valodu laikā.

Photo
Photo

Aicina sievietes veikt dzemdes kakla vēža profilaktiskās pārbaudes

23.01.2013

21. janvārī Veselības ministrijā risinājās preses konference par pasākumiem dzemdes kakla vēža izplatības ierobežošanai. Pakāpeniski sabiedrībā mainās izpratne par profilaktisko pārbaužu nozīmību, tomēr vienlaikus sievietes joprojām jāpamudina veikt valsts apmaksātās pārbaudes.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas