Search form

Jaunumi

Photo

Rīgas reģionālās biedrības valdes sēžu apskats

30.04.2013

9. aprīlī notika LNS Rīgas reģionālās biedrības (turpmāk RRB) valde sēde. Darba kārtībā tika izskatīti šādi galvenie jautājumi.

Photo
Photo

Tukumnieki talko Pilsētas parkā

30.04.2013

27. aprīlī laika apstākļi bija nemīlīgi. No paša rīta lija. Ko darīt? Tomēr mēs nenobijāmies un devāmies uz Tukuma novada domes ierādīto talkas vietu – Pilsētas parku.

Photo

Austrija: Seminārs „Zīmju valoda profesionāliem mērķiem”

29.04.2013

No 15. līdz 17. aprīlim Austrijas pilsētā Grācā notika seminārs „Zīmju valoda profesionāliem mērķiem” („Signed Languages for professional purposes”) PRO- Sign projektā, ko finansē Eiropas Moderno valodu centrs (European Centre for Modern Languages).

Photo
Photo

Valmierieši saka: Gribas atkal skolas solā sēdēt!

26.04.2013

Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros ir ieplānoti izziņas braucieni uz mācību iestādēm, lai iepazīstinātu nedzirdīgos ar informāciju par izglītības iegūšanas iespējām. Un, lūk, 23. aprīlī valmierieši devās uz Rīgas Nedzirdīgo bērnu skolu.

Photo
Photo

Iespēja pierādīt sevi un parādīt Latviju

25.04.2013

SIA "Balta eko" aicina visus fotodraugus piedalīties konkursā! Iespēja apliecināt sevi gan profesionāļiem, gan tiem, kas apgūst foto mākslu!

Photo

Par projektiem – zīmju valodā

24.04.2013

LNS projektā „Attīstības vektors” pabeigta metodiskā palīglīgmateriāla zīmju valodā „Projekta soļi zīmēs” izveide.

Photo

Bērnu invalīdu vecāki varēs vieglāk pieteikties priekšlaicīgai pensijai

24.04.2013

Vecāki, kuriem ir bērns ar invaliditāti, varēs saņemt Veselības un darbspēju ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) izziņu par bērna veselības stāvokļa atbilstību invaliditātei. Tas ļaus vecākiem vieglāk pieteikties valsts vecuma pensijas saņemšanai ar atvieglotiem noteikumiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas