Search form

Jaunumi

Photo

Rīt vēlēšanu dienas vakara raidījums ar surdotulkojumu

31.05.2013

LTV atgādina, ka pašvaldību vēlēšanu dienas – 1. jūnija noslēgumā pl. 21.45 LTV7 pārraidīs vēlēšanu vakara raidījumu „Izvēlies nākotni! Pašvaldību vēlēšanas” ar surdotulkojumu tiešraidē.

Photo
Photo

VAR SAŅEMT BEZMAKSAS PALĪDZĪBU

31.05.2013

Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrības „Dace” biedri var bez maksas saņemt apģērbu, apavus, sadzīves lietas, bērnu lietas, dažādu tehniku, traukus, grāmatas utt. Biedrībā var reģistrēties, uzrādot izziņu par atbilstību trūcīgas /maznodrošinātas ģimenes (personas) statusam vai invalīda, pensionāra, bāreņa apliecību.

Photo
Photo

Karstais pavasaris Valmierā (foto)

30.05.2013

Ir cilvēki, kas sēž pie datora un drukā papīrīšus, un ir cilvēki, kas aktīvi darbojas un iesaistās dažādās aktivitātēs dzīvā dabā, laukā, pasākumos. Valmierieši ir no tiem pirmajiem, kam nav laika piesēst pie datora, šopavasar, jo ir tik daudz citu darbu, kur iesaistīt savu radošo garu un miesu. Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros notikuši ļoti daudzi pasākumi, turklāt jāorganizē arī pašas biedrības citas, ar projektu nesaistītas aktivitātes.

Photo

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) aicina uz atvērto durvju dienu

29.05.2013

31. maijā, dienu pirms Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas, VBTAI rīkos Atvērto durvju dienu. Tajā aicinām piedalīties ikvienu interesentu.

Photo

Visi – uz festivālu!

29.05.2013

Vēl tikai nedēļa atlikusi līdz ikgadējam tradicionālajam LNS pašdarbības festivālam „Daugavas loki”, kas šogad notiks 1. jūnijā Daugavpils novada Višķu pagastā, Špoģos, kempingā „Virogna”.

Photo
Photo
Photo

Par AS „Latvenergo” elektrības norēķinu karšu saņemšanu

27.05.2013

Rīgas Sociālais dienests līdz 2013. gada 31. decembrim turpina AS „Latvenergo” elektrības norēķinu karšu (53,70 LVL vērtībā) dāvinājuma 2. akciju

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas