Search form

Jaunumi

Photo
Photo

No 1. oktobra ar e – talonu 3. grupas invalīdi, kas deklarējušies Rīgā, vilcienā var braukt bez maksas Rīgas robežās

30.09.2013

Akciju sabiedrība (AS) „Pasažieru vilciens” informē, ka no š. g. 1. oktobra braukšanai pasažieru vilcienos Rīgas robežās atsevišķas pasažieru kategorijas, arī 3. grupas invalīdi, kas deklarējušies Rīgā, var izmantot SIA „Rīgas satiksme” izsniegto e – talonu.

Photo

Apsveikumu un vēlējumu birums Rēzeknē (foto)

30.09.2013

21. septembrī, kad daba sāk iekrāsoties košās krāsās un saule dāvā pēdējos siltos glāstus, mēs, rēzeknieši, savā biedrībā kopā ar biedriem, radiem, draugiem un ciemiņiem nosvinējām Nedzirdīgo dienu.

Photo

Ģimenes diena Rēzeknē

30.09.2013

Šī diena bija veltīta ģimenes tematikai, jo īstenībā mēs ikdienā esam kā viena liela ģimene un biedrība daudziem ir kā otrās mājas, kur apgūt ko jaunu, dalīties priekos un bēdās, vienkārši būt kopā ar līdzcilvēkiem.

Photo
Photo
Photo

Eiropas Valodu dienā: fakti par zīmju valodu

27.09.2013

 Vakar, 26. septembrī, tika atzīmēta Eiropas Valodu diena. Piedāvājam jums iepazīties ar faktiem par zīmju valodu, ko piedāvā Eiropas Moderno valodu centra Eiropas valodu dienai veltītā mājaslapa.

Photo

LTV1 Panorāmā sižets, veltīts Nedzirdīgo dienai (video)

27.09.2013

Tieši tā vakar, 26. Septembrī, tika pieteikta ziņa par Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskolas muzikālā kustību teātra izrādi Dailes teātrī, parādot un komentējot videofragmentus no uzveduma „Ja paveiksies… Stāsti par svešumu un sapņiem”.

Photo

LNS prezidenta uzruna Pasaules Nedzirdīgo dienā (video)

27.09.2013

Pasaules Nedzirdīgo dienā LNS prezidents sveic nedzirdīgo kopienu un atzīmē tās sasniegumus, ar ko varam lepoties.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas