Search form

Jaunumi

Biedrība “Latvijas Nedzirdīgo savienība” aicina darbā grāmatvedi/žus

26.02.2021

Biedrība “Latvijas Nedzirdīgo savienība” aicina darbā grāmatvedi/žus

Photo

Iznācis laikraksta “Kopsolī” 2021. gada februāra numurs

24.02.2021

Iznācis  Latvijas Nedzirdīgo savienības laikraksta “Kopsolī” 2021. gada februāra numurs.

Photo

Par medicīniskās izziņas saņemšanu nedzirdīgiem autovadītājiem

24.02.2021

Nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem ir tiesības saņemt autovadītāja medicīnisko izziņu jebkurā sev izvēlētā medicīnas iestādē, uzsver Veselības inspekcija. Saņemot sūdzības no biedriem par grūtībām saņemt transportlīdzekļa vadītāja veselības izziņu, Latvijas Nedzirdīgo savienība vērsās Veselības inspekcijā pēc skaidrojuma. Šeit publicējam Veselības inspekcijas atbildi.

Photo

Datu nesēju nodoklis un cilvēki ar dzirdes traucējumiem

18.02.2021

Šodien, 18. februārī Valsts sekretāru sanāksmē skatīs grozījumus Ministru kabineta (MK) noteikumos, kuri nosaka kārtību datu nesēju atlīdzības noteikšanu iekārtām un datu nesējiem (piemēram, USD zibatmiņa), ja šos datu nesējus var izmantot ierakstiem un kopēšanai.

Photo

Lidostas ,,Rīga” attīstības plāna apspriešana ar NVO pārstāvjiem

17.02.2021

Vakar, 16.februārī lidosta ,,Rīga” attālināti organizēja tikšanos ar nevalstiskajām organizācijām, kas pārstāv cilvēkus ar īpašām vajadzībām, tai skaitā ar kustību, redzes un dzirdes traucējumiem, lai iepazīstinātu ar topošā termināļa projektu un lidostas kopējo attīstības vīziju turpmākajiem gadiem un uzklausītu ieteikumus, kas palīdzētu uzlabot pieejamību lidostas apmeklētājiem ar invaliditāti. Šajā tikšanās piedalījās arī Latvijas Nedzirdīgo savienība.

Photo

Lasiet “Kopsolī” no mājām

11.02.2021

Portālā www.periodika.lv ir plašas iespējas iepazīt dažādu laiku preses publikācijas, lasot laikrakstus un žurnālus sākot no 18. gadsimta vidus. Tostarp arī Latvijas Nedzirdīgo savienības laikraksta “Kopsolī” 1960.- 1995. gada numurus.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas