Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Aicinājums šī gada 23. septembrī piedalīties diskusijās par pilsonisko sabiedrību un demokrātijas kultūru

Cienījamie LNS biedri un darbinieki, vājdzirdīgi un nedzirdīgi cilvēki, pašvaldību, valsts, NVO un citu organizāciju pārstāvji!  Aicinām piedalīties LNS projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” 4. aktivitātes 2. posma “Intervences pasākumi pilsoniskās līdzdalības prasmju attīstībā” rīkotajā diskusiju maratonā, kas notiks 2022. gada 23. septembrī Kandavas ielā 27, Rīgā (kultūras centrā “Rītausmā”), lai veicinātu zināšanas un izpratni par pilsonisko sabiedrību un demokrātijas kultūru.

Photo
Photo

Aicina apmeklēt darba iespēju festivālu "Visiem!"

06.09.2022

Jau 16. septembrī no plkst.16:00 līdz 22:00 Vērmanes dārzā, Rīgā, notiks trešais darba iespēju festivāls "Visiem!", pulcējot darba devējus un tos, kuri vēlas praktiskā veidā iepazīt dažādas profesijas un darba iespējas. Tādā veidā pasākuma organizatori vēlas savest kopā uzņēmējus ar potenciālajiem darbiniekiem, jo īpaši "neredzamajām" grupām – jauniešiem bez darba pieredzes un cilvēkiem ar invaliditāti. Ieeja festivālā bez maksas, būs pieejams arī zīmju valodas tulks.

Photo

TV svarīgākās priekšvēlēšanu debates un 14. Saeimas vēlēšanām pieteikto partiju programmu analīze (ar zīmju valodas tulkojumu)

05.09.2022

Lai mudinātu sabiedrību 14. Saeimas vēlēšanās izdarīt savu izvēli izsvērti un atbildīgi, Latvijas Televīzijā, Latvijas Radio un sabiedrisko mediju portālā LSM jau no augusta nogales gaidāmas diskusijas ar politisko spēku pārstāvjiem, padziļināta programmu un partiju piedāvājumu analīze.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas