Search form

Jaunumi

Photo

LNS viceprezidents EUD seminārā un Ģenerālajā asamblejā Briselē

15.07.2024

No 23. līdz 25. maijam LNS viceprezidents Ivars Kalniņš, pārstāvot Latviju, piedalījās Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) organizētajā seminārā un Ģenerālajā asamblejā Briselē, Beļģijā. Tajā piedalījās 29 delegāti no 28 Eiropas valstīm. Trīs darba dienas bija saturīgas un koncentrētas uz pieejamības jautājumiem, kas ir aktuāli cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem visā Eiropā.


Photo
Photo
Photo

LNS valdes izbraukums uz Daugavpili

28.06.2024

LNS valde 14. – 15. jūnijā devās darba izbraukumā uz Daugavpili. Vispirms tika apmeklēta Latvijas Nedzirdīgo savienības SIA “LNS DANE” šūšanas ražotne Daugavpilī, kur valdes locekļi iepazinās ar mūsu uzņēmuma pašreizējo stāvokli un ar uzņēmuma direktori Ritu Oniani apspriedās par pašreizējo situāciju un nākotnes plāniem.

Photo
Photo
Photo

Piešķirts finansējums tematiskajām vārdnīcām un bērnu pasakām zīmju valodā

17.05.2024

Pateicoties politiskās partijas “Apvienotais saraksts” ierosinājumiem, 2024. gada valsts budžetā tika iekļauts papildu finansējums latviešu zīmju valodas attīstībai. Šī gada sākumā LNS noslēdza līgumu ar Labklājības ministriju par līdzekļu piešķiršanu tematisko vārdnīcu un bērnu pasaku videoversiju sagatavošanai.

Photo
Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas