Search form

01.01.2015

Drukāt

Jaungada balle pulcē 170 slavenības (papildināts arī ar FOTO!)

Photo

2014. gada pēdējā dienā “Rītausmā” satikās neparasti liels skaits slavenību. Rīgas biedrības organizētā Jaungada Slavenību balle sapulcināja tādas Latvijas un pasaules slavenības, kas savā dzīvē nekad nebūtu tikušās vienotā pasākumā. 


Viesi bija tērpušies Žorža Siksnas, Bena Afleka, Olgas Rajeckas, Nikolas Kidmenas, Laimas Vaikules, Vila Smita, Aivara Lemberga, Odrijas Hepbernas (veselu trīs) un daudzu citu aktieru, dziedātāju, politiķu un mākslinieku tēlos. Starp 170 pasākuma viesiem bija ne tikai Rīgas biedrības biedri un viņu draugi, bet arī viesi no citām LNS biedrībām un Zviedrijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Islandes.

Viesus sagaidīja vīna glāze un sarkanais paklājs, kur visi tika iemūžināti neaizmirstamās fotogrāfijās. Par aromātiskajiem vīniem jāpateicas “EIROVĪNS” veikaliem (SIA „Eliots”). Ziemas noskaņās rotātajā zālē slavenības sēdās pie klātiem galdiem un bija gatavas pēdējās gada stundas pavadīt zvaigžņotā atmosfērā.

Pasākumu atklāja vakara vadītājas Inese Immure un Zane Kristapsone. Paši pirmie uzstājās mākslinieki no Liepājas ceļojošā cirka “Beztemata” ar programmu „Jaungada mistērija”, kas iesaistīja skatītājus,  pakļaujot viņus gan nažu asmeņiem, stikla lauskām, gan neaprakstāmiem maģiskiem brīnumiem. Kad cirks devās jau tālāk iepriecināt liepājniekus, klātesošās slavenības varēja pamieloties, papļāpāt un nofotografēties fotostūrīti, pie kura pat izveidojās rindas. Cirku uz skatuves nomainīja dejotāji Intars Upenieks un Ieva Lasenberga no deju studijas „Hi Tango” ar „Tango de salon”. Jau mazliet vēlāk 10 pāri no publikas profesionāļu vadībā varēja apgūt tango soļus.

Viesi, pašiem nezinot, piedalījās konkursā, kur tika vērtēti divās kategorijās „Visspilgtākā slavenība” (uz skatuves tika aicināti iepriekš atlasītas slavenības, lai tās ar sevi iepazīstinātu un pastāstītu, kāpēc izvēlēts tieši šāds tēls; tika vērtēta prezentācija) un „Visīstākā slavenība” (visas ieradušās slavenības tika izvērtētas pēc viņu līdzības ar reālajiem tēliem). Vakara vadītājas aicināja uz skatuves žūrijas priekšsēdētāju Ilzi Stūri, kas priecājās par to, ka daudzi bija pacentušies iejusties slavenību ādā, un nosauca „Visspilgtākās slavenības” – Ainārs Osmanis (Šerloks Holmss) un Elfa Zariņa (Elita Patmalniece) – un „Visīstākās slavenības” – Kristaps Legzdiņš (Džonijs Deps) un Anita Grahoļska (ORLAN). Dejotāji Intars un Ieva sniedza skatītājiem iespēju novērtēt vēl divus tango priekšnesumus – „Tango” un „Tango escenario”.

Laiks pagāja nemanot un pienāca pusnakts. Šis laiks ballē bija īpaši piepildīts – slavenības varēja ar dzirkstošā vīna glāzi rokās (paldies par atbalstu SIA „Altia Latvia”!) vērot salūtu (paldies par atbalstu SIA „Petarde”!), iepazīties ar 12 Latvijā populāru cilvēku apsveikumiem latviešu zīmju valodā. 

 

Viesus priecēja horeogrāfa Roberta Stripkana (deju studija „Master of Spark”), kuru kā labāko dejotāju pieteica „Mis Latvija” direktore Inta Fogele, deju priekšnesumi, kuru laikā pat zālē tika izslēgta gaisma un mākslinieks tumsā dejoja sava tērpa diožu lampiņu izgaismots. Ar Jaunā gada iestāšanos sveica mūsu paši rītausmiešiMaiga un Juris Elbroti – ar dziesmu „Jaunais gads” un Mārtiņš Lange ar „Robotdeju”. Pēc LNS prezidenta Edgara Vorslova Jaungada apsveikuma tika ienesta lielā torte, ar kuru varēja mieloties visi! Baudot gardo kūku un kafiju, sanākušie varēja uzzināt, kas viņus sagaida jau šajā – Kazas – gadā, skatoties 2015. gada horoskopu video zīmju valodā, ko sagatavoja 12 mūsu pašu nedzirdīgie.

 
Vēlāk dzīvās mūzikas (ko nodrošināja Haralds Švītiņš) pavadīti sanākušie dejoja, piedalījās atrakcijās un loterijā, kurā laimīgie saņēma lielo šampanieša pudeli un Mārtiņa Rītiņa īpaši dāvāto restorāna „Vincents” dāvanu karti. Pēdējie pasākuma dalībnieki balli pameta vien pl. 8.30 no rīta.

Pasākums noteikti nebūtu izdevies bez daudzu cilvēku atbalsta. Īpašs paldies “VPT grupa” (personīgi Vladislavam Goncarovam) par dāvāto iespēju uz lielā ekrāna noskatīties prezentācijas un video! Paldies Zanei Kristapsonei un viņas ģimenei! Paldies video operatoram Kristapam Legzdiņam un fotogrāfei Anitai Grahoļskai! Paldies Laurai Reiselei, Ilzei Kopmanei, Ivaram Kalniņam, Genovefai Ņevjadomskai, Emīlam un Ingunai Kramiem, Varim Strazdiņam, Sandrai Gutānei, Viktorijai Romanovai par ieguldīto darbu pasākuma tapšanā! Paldies aģentūras „Mis Latvija” direktorei Intai Fogelei! Pateicamies visiem, visiem brīvprātīgajiem, kas ieguldīja savu darbu, lai padarītu šo pasākumu neaizmirstamu!

Bildes no sarkanā paklāja un fotostūrīša:

Bildes no balles:

Teksts: "Tīna Tērnere"

Foto: "Aivars Lembergs"


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas