Search form

26.01.2015

Drukāt

ASV: nedzirdīga meitene – karsējkomandā (video)

Davnijas pilsētas (Ilinoisas štats) skolu karsējmeiteņu konkursā ievērību izpelnījusies 15 gadu jaunā nedzirdīgā skolniece Iliana Delgado.


Viņa bija viena no 100 meitenēm, kas cīnījās par vietu pilsētas karsējmeiteņu apvienotajā komandā un iekļuva 27 izvēlēto jauniešu skaitā.

Ilianas trenere Leslija Patersone atzīmē,ka meitene trenējas ļoti centīgi un, neskatoties uz galveno grūtību – nespēju dzirdēt mūziku, ļoti labi orientējas pēc citu komandas meiteņu kustībām, klātesošā zīmju valodas tulka norādījumiem un, kad tulka nav, nolasot teikto no lūpām.

„Jūtos labi savā komandā, kaut arī pati esmu dažreiz neapmierināta ar šobrīd panākto. Komandas biedri mani visādi atbalsta. Pamatā visu esmu apguvusi, bet viņi savā veidā iemācījušies signalizēt, kad pēkšņi nepieciešams veikt kādu īpašu darbību.

Komandas biedri saka, ka ar mani lepojas un esmu pelnījusi būt šajā komandā,” apliecina Iliana. Viņas mērķis ir būt par paraugu citiem nedzirdīgajiem tīņiem, lai uzskatāmi pierādītu, ka ar centību un neatlaidību ikvienam ir iespējami sasniegumi.

Iliana plāno piedalīties konkursā uz vietu vietējās universitātes komandā.

Video: http://www.myfoxla.com/story/27170728/high-school-welcomes-first-deaf-cheerleader-to-squad

 

Sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas