Search form

27.04.2016

Drukāt

Filma “Karalienei – deviņdesmit”: ar subtitriem

Photo

Jauno Lielbritānijas BBC radīto dokumentālo filmu (2016) LTV pārraidīs ar subtitriem  – LTV 1 ēterā tā būs 30. aprīlī plkst. 13 : 30 


 Filmas saturā 

Viņas Majestāte, Karaliene Elizabete II, kura tronī kāpa 25 gadu vecumā, ir lauzusi vairākus karaliskos rekordus – viņa ir satikusi vairāk cilvēku, apmeklējusi vairāk vietu un dzīvojusi ilgāk nekā jebkurš britu monarhs.

2015. gadā graciozā dāma kļuva par visilgāk valdošo Britu suverēnu. Nepārspīlējot var apgalvot, ka Viņas Majestāte ir cienītākā valsts galva, kuras nesavtība un pienākuma apziņa ir guvusi apbrīnu visā pasaulē. Karalienes 90. dzimšanas diena 2016. gada aprīlī ir personisks sasniegums – tāds, kuru neraksta reģistros vai vēsturiskos aprakstos. Tā ir dzīves godināšana – garas un bagātas dzīves, kura vēl joprojām tiek izdzīvota ar īstenu cieņu un grāciju.

Šī brīnišķīgā, pacilājošā filma ietver sirsnīgus cilvēkstāstus – tos izdzīvo gan uzticamie pavalstnieki, gan karaliskās ģimenes locekļi un sabiedrībā pazīstami cilvēki. Filmā kā kaleidoskopā virpuļo deviņi gadu desmiti, kas iemūžināti krāsainos ceļojumos, vizītēs pa visu pasauli un sirsnīgos brīžos, kas uz visiem laikiem paliks cilvēku atmiņās.

 

Informē: Sarmīte Plūme


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas