Search form

01.07.2016

Drukāt

Ieraudzīt un notvert neparasto!

Fotokonkursa piektā kārta sekoja ļoti drīz pēc ceturtās, iespējams, tāpēc fotogrāfiju nebija daudz. Vasaras karstumā cilvēki slinkāk domā, slinkāk seko jaunumiem, pa starpu vēl Jāņi, tāpēc īpašs paldies Genovefai Ņevjadomskai, kura savu fotogrāfiju atsūtīja pirmā! Ja vien tā būtu vēl mazliet labākā tehniskā kvalitātē un ar lielāku izdomu ( piemēram, cilvēku grupas izvietojumā), tad noteikti tiktu pirmajā vietā.


Kvalitatīva fotogrāfija ir Kristapam Legzdiņam, bet īsti tā neatbilda tēmai: fotogrāfijā redzami dzirdīgie jaunieši (tikai fonā viena nedzirdīgā jauniete). Bet fotogrāfija pati par sevi laba, tāpēc nav brīnums, ka tā uzvarēja balsojumā sociālajos portālos.

Ja iepriekšējā kārtā žūrijai bija grūti izvēlēties tāpēc, ka bija tik daudz labu fotogrāfiju, tad šoreiz bija grūti izvēlēties tāpēc, ka bija maz labu fotogrāfiju. Bet vērtējums neizpalika, un tas bija šāds: pirmajā vietā Ilonas Poles fotogrāfija “Mērķtiecība”! Otrajā vietā Genovefas Ņevjadomskas foto “Mēs trakajās dienās”, bet trešajā – Jāņa Immura foto “Mākslas pasaulē ieskatoties” (Jāni, nefotografē gan vairs pret gaismu!).

UZMANĪBU! Nākamās kārtas tēma – “Vasara – ceļojumu laiks”. Šai tēmā iesūtītajām fotogrāfijām žūrija nevērtēs “saistību
ar LNS”. Varat sūtīt visu ko un jau tagad, tūlīt – dabas un pilsētu skatus, cilvēku foto, selfijus ar sevi dažādās vietās utt. Galvenais – lai būtu kaut kāds neparastums fotogrāfijās, tas žūrijai patīk!

Pēdējais termiņš fotogrāfiju iesūtīšanai – 9. augusts. NENOKAVĒJIET!

Lai veicas noķert skaistus kadrus un uz tikšanos augustā! 

I vietā: Ilona Pole. “Mērķtiecība”

II vietā: Genovefa Ņevjadomska. “Mēs trakajās dienās”

III vietā: Jānis Immurs. “Mākslas pasaulē ieskatoties”

Publiskajā balsojumā uzvarēja Kristapa Legzdiņa foto "Mācām zīmju valodu dzirdīgajiem jauniešiem"

 

Žūrijas vārdā: Zigmārs Ungurs


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas